Prekių katalogas

Apie mus

  • FOTOHOBIS – viskas fotografijos mėgėjams.  

    FotoHOBIS savo veiklą pradėjo 2007 metais. Mūsų įmonė bendradarbiauja su didžiausiais Lietuvos bei užsienio tiekėjais, todėl gali Jums pasiūlyti ypač platų specializuotų foto-prekių pasirinkimą už patrauklią kainą. Per trumpą laiką tapome vienu didžiausių specializuotos fototechnikos pardavėjų Lietuvoje ir įgijome klientų bei partnerių pasitikėjimą. Mūsų klientai – įvairūs universitetai bei kolegijos, vyriausybinės organizacijos, didžiosios Lietuvos kompanijos bei profesionalūs fotografai, fotostudijos. FotoHOBIS Lietuvoje atstovauja garsiems fotoprekių gamintojams, tokiems kaip OLYMPUS, FUJI FILM , THINK TANK, COKIN, PHOTTIX, ELINCHROM, QUANTUUM, REFLECTA, SAMYANG ir kitiems.


    Mūsų salonuose galite ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti Jus dominančią fototechniką. Mes kruopšiai atrenkame kokybiškas bei vartotojų pripažinimo sulaukusias prekes ir gamintojus, todėl galėsite įvertinti profesionalų technikos teikiamus privalumus bei mėgėjų technikos kokybę. Prekiaujame Canon, Nikon, Olympus, Sony, FujiFilm fotoaparatais, Manfrotto, Benro, Cullmann trikojais, Sandisk ir Lexar atminties kortelėmis, Think Tank, Lowepro, Manfrotto, Cullmann dėklais bei kuprinėmis, aukščiausios kokybės vokiškais Carl Zeiss ir prancūziškais Cokin filtrais. Rasite platų Fuji Fim Olympus, Tamron, Carl Zeiss, Samyang objektyvų, senas tradicijas turinčių vokiškų Metz blyksčių pasirinkimą. Turime ypač didelį ir ypač kokybiškų Phottix priedų asortimentą, Reflecta, Epson skenerių, taip pat daugelį kitų gamintojų produktų.


    Atliekame Olympus, Elinchrom fototechnikos garantinę bei pogarantinę priežiūrą. Galite pasinaudoti „TAX FREE“ paslauga. 

    UAB FotoHOBIS parduotuvėse dirba tik patyrę ir fotografija besidomintys vadybininkai, todėl gausite profesionalią konsultaciją ir pagalbą. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl pas mus gerai jaučiasi tiek profesionalus fotografas, tiek pirmuosius žingsnius žengiantis fotografijos mėgėjas. Klauskite – ir mes būtinai rasime sprendimą, tinkantį Jums!