Prekių katalogas

Cokin infrared filtro ir P sistemos rinkinys

 • Cokin infrared filtro ir P sistemos rinkinys

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Šis "Cokin" P serijos infraraudonųjų spindulių filtrų rinkinys skirtas užfiksuoti objektų atspindį praleidžiant tik infraraudonąją šviesą.

  Infraraudonosios šviesos bangos dėl ilgesnių savo bangų ilgių užima vietą elektromagnetiniame spektre už matomos šviesos. Daugelis paviršių ir medžiagų reaguoja į infraraudonųjų spindulių šviesos bangas arba jas skleidžia kitaip nei matomos šviesos bangos, todėl galima fotografuoti objektus arba objektų savybes, kurios kitaip žmogaus akiai yra nematomos. 

  Pridedamas "Cokin" P serijos infraraudonųjų spindulių filtras atitinka "Wratten 89B" filtrą, kuris leidžia užfiksuoti vaizdus, kaip objektus apšviečia infraraudonųjų spindulių šviesa, nes blokuoja artimosios infraraudonosios, regimosios ir ultravioletinės šviesos bangas, o 90 % infraraudonųjų spindulių bangų, kurių ilgis yra 770 nm arba didesnis, praleidžia į objektyvą.

  Kad šį filtrą būtų galima uždėti ant objektyvo, šiame rinkinyje yra filtro laikiklis, į kurį galima įdėti "Cokin" P serijos filtrus (stačiakampius 84 mm pločio ir 1,6 mm). 

  DEMĖSIO! Norint filtro laikiklį prijungti prie objektyvo priekinio filtro sriegio, reikia atskirai įsigyti "Cokin P Series" objektyvo adapterio žiedą.