Prekių katalogas

Delkin Premium XQD 2933x

 • Delkin Premium XQD 2933x

  17900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Premium XQD - 2.0 kortelių versija, sukurta specialiai naujausiems Sony ir Nikon fotoaparatams.

  Gamintojas
  Garantija
  5 metai
 • Delkin Premium XQD - patikimumas ir neprilykstama kokybė.

  Didelis XQD įrašymo/perkėlimo greitis. Dėka naudojamos antros kartos PCI Express sąsajos, Premium XQD kortelės pasižymi įspūdingu 400MB/s įrašymo greičiu. Šitaip užtikrinama nepriekaištinga vaizdo įrašų kokybė filmuojant 4K ir Full HD vaizdo įrašus 180 k/s sparta. Kortelė taip pat palaiko serijinį fotografavimą, iki 200 nepertraukiamų kadrų RAW formatu. Visa tai ta, kad niekada nepraleistumėte brangių sekundžių! Maksimalus nuskaitymo ir duomenų perdavimo greitis siekia iki 440 MB/s. Todėl XQD kortelė užtikrina itin greitą bei efektyviausią duomenų perdavimą iš kortelės į kompiuterį. Tai idealus variantas fotografams ir videografams, kuriems reikia greitai perkelti didelius duomenų kiekius ir kaip mat sugrįžti prie darbo.
  Patikrintas suderinamumas. Kiekviena Delkin XQD kortelė gamybos eigoje tikrinama ir išbandoma, siekiant užtikrinti maksimalų funkcionalumą ir našumą su šiuolaikiniais, aukštos klasės fotoaparatais, video kameromis.
  Patvarus dizainas. Premium XQD kortelės pagamintos taip, kad atlaikytų net pačias atšiauriausias fotografavimo sąlygas. Korpusas atsparus smūgiams, magneto, rentgeno spindulių ir antistatiniam poveikiui. Taip pat ši kortelė apsaugota nuo UV spindulių bei ekstremalių lauko temperatūrų.