Prekių katalogas

DJI Pocket 2

 • DJI Pocket 2

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  2in1: kamera ir vaizdo stabilizatorius. 

  Gamintojas
  DJI
  Garantija
  24 mėnesiai
  Efektyvūs vaizdo taškai
  64 Mln. vaizdo taškų
  Sensoriaus dydis
  1/1.7" (7.44 x 5.58 mm)
 • Mažiausias ir išmaniausias jūsų kelionių draugas.

  Su DJI POCKET 2 įamžinsite pačias nuostabiausias akimirkas lengvai, greitai ir ypač kokybiškai! Ši kamera nedidelė ir lengva, laisvai telpa kelnių ar švarko kišenėje. Ją patogu ir lengva neštis visur ir visada, o 4K ULTRA HD (60k/s, 100Mb/s) vaizdo įrašai ir net 64 mln. vaizdo taškų fotografijos atrodys itin stulbinančiai.

  Be to, OSMO naudoja mažiausią 3 ašių stabilizavimo mechanizmą, tačiau jo užtenka kamerai su 1/1.7 colių jutikliu, 80° matymo lauku ir šviesia f1.8 diafragma. Jis ne tik stabilizuoja vaizdą. Įdiegtos naujausios aktyvaus sekimo ActiveTrack 3.0) autofokus Hybrid AF 2.0 programų versijos. FPV režimą perspektyviniam filmavimui, Timelapse ir Motionlapse laiko intervalų filmavimui, 3x3 panoramos režimą dideliems ir kokybiškiems vaizdams, NightShot režimą, ekspozicijos išlaikymą net iki 2 sek. rankose nenaudojant trikojo!

  Susiejus kamerą ir išmanųjį DJI Mimo programėle, galite lengviau pasiekti svarbiausias funkcijas - nuolat matyti vaizdą telefono ekrane, jį redaguoti realiu laiku, uždėti muzikos takelį, vandens ženklą, kitaip tobulinti. Nuotraukose galite keisti ISO, diafragmą, užrakto greitį. 
   

 • Alternatyvios prekės