Prekių katalogas

DJI RONIN-S 3-jų ašių stabilizatorius

 • DJI RONIN-S 3-jų ašių stabilizatorius

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  DJI
 • Tai stabilizatorius suteiksiantis daug kūrybinės laisvės. Su DJI Ronin-S glėsite pamiršt didelius stovus ar sunkias stabilizavimo sistemas. Fiksuojamas vaizdas bus su tolygiais perėjimais ir be drebėjimo.

  Judėkite drąsiai ir nepraraskite fokuso. Ronin-S pasižymi dar daugiau valdymo ir nustatymų galimybių. Naudodamiesi patogiu fokusavimo ratuku galėsite sutelkti  visą dėmesį į objektą. Sklandaus sekimo (angl. smoothtack) technologija leis tolygiai, sklandžiai judėti su stabilizatoriumi valdant stabiliztorių viena ranka ar sparčiai keičiant filmavimo kryptį. Galimi net keli SmoothTrack nustatymai, kuriuos galima perjungti vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat yra sporto režimas, kuriuo stabilizatoriaus veikimas dar pagerėja. Kartu su komplektuojamu kabeliu ir suderinama kamera, galima valdyti fokusavimo sitemą. Taip pat prie stabilizatoriaus galima prijungti papildomą išorinį variklį, kuris užtikrins platesnį suderinamumą su dauguma objektyvų tipų ir padidins tikslumo kontrolę.

  Novatoriškas dizainas. Šio stabiliztoriaus konstrukcija ypatinga tuo, kad geba pakeisti fotoaparato svorio centrą perkeliant jį virš vienos iš ašių. Todėl naudojamo fotoaparato ekranėlis visada bus patogiame aukštyje. Ergonomiškas dizainas padeda išvengti bet kokių galimų virpesių pradedant filmuoti iš apačios ir keliant stabilizatorių viršun. Naujoviškos įdiegtos sistemos leidžia padidinti stabilizatoriaus apkrovą iki 3,6 kg. 
   

 • Alternatyvios prekės