Prekių katalogas

Dūmų mašina PMI SmokeNINJA - Full Kit

 • Dūmų mašina PMI SmokeNINJA - Full Kit

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • "SmokeNINJA". Daugelis entuziastų jau pažįsta novatorišką PMI "Smoke Genie" - daug funkcijų turintį kišeninį dūmų aparatą. Dabar toks pat įspūdingas, bet biudžetui palankesnis modelis: SmokeNINJA.

  SmokeNINJA: kūrėjų svajonė

  Įsivaizduokite, kad bet kada ir bet kur galite su savimi pasiimti stebuklingų dūmų šnabždesį. Dėl nulinio paruošimo laiko ir akimirksniu išleidžiamų dūmų "SmokeNINJA" puikiai tinka portretams ir fotografavimui lauke.

  VĮvairūs rūko tipai

  SmokeNINJA apima tris populiariausias kūrėjų dūmų efektų formas: rūkas, sausas ledas ir garai. Jame įrengti specialūs purkštukai, užtikrinantys geriausią kiekvieno efekto tekstūrą:

  LONG+SHORT vamzdžio antgaliai tiksliems rūko efektams.
  purkštuko antgalis optimaliems garų efektams.
  skystas antgalis sauso ledo efektams. Šiuos režimus sklandžiai perjunkite naudodami sąsajos centre esantį automatinį išankstinį nustatymą.
  MOGIŠKA GALIA, GALINGAS MAŽAS

  "SmokeNINJA" yra vos 14 cm ilgio ir, palyginti su savo pirmtaku "SmokeGENIE", yra 30 % mažesnis. Jos matmenys 141 x 61 x 36 mm, dizainas primena ergonomišką "dūmų teptuką", ypač naudojant ilgus antgalius.

  GREITAS RŪKAS

  Naudojant rūko režimą, "SmokeNINJA" prilygsta "SmokeGENIE" dūmų tūriui, kai nustatomi MAX POWER parametrai. Be to, su pilnu baku jis gali veikti iš viso 15 minučių ir siūlo 1 minutę nepertraukiamo dūmo vienu mygtuko paspaudimu.

  REALAUS LAIKO IŠMANIOJI SĄSAJA

  Prietaisas turi naujovišką LED ŠVIESOS "Sveikatos juostą". Šis indikatorius mažėja, kai naudojate dūmus, ir pasipildo, kai aparatas ilsisi, panašiai kaip vaizdo žaidimo veikėjo sveikatos sistema. Ši sveikatos juosta suteikia įžvalgų, įskaitant režimo pakeitimus, kameros būklę ir baterijos įkrovimo būseną.

  DŪMŲ BOMBOS POVEIKIS BET KURIOJE VIETOJE

  Ištikimas savo nindzės vardui, "SmokeNINJA" universalus MAGNETINIS laikiklis leidžia jį pritvirtinti prie bet kokio metalinio paviršiaus. Prietaisą galima valdyti nuotoliniu būdu, taip pat yra ¼ colio laikiklis, tinkantis prailginimo stulpams arba greitojo nuėmimo laikikliams.

  VISIŠKA APSAUGA

  Kiekvienas "SmokeNINJA" yra įdėtas į elegantišką dėklą, užtikrinantį tvirtą apsaugą transportuojant.

  PATENTUOTA KAMEROS TECHNOLOGIJA

  Naudojant tą pačią technologiją, kaip ir "SmokeGENIE", kiekviena "SmokeNINJA" kameroje esanti ritė gali pagaminti iki 100 HOURS dūmų, todėl yra pati ilgaamžiškiausia šioje pramonės šakoje.

  TIKRAS SAUGUMAS

  "SmokeNINJA" pasižymi pirmaujančia pramonėje ritės apsaugos sistema. Tai užtikrina švarų dūmų gamybos procesą be ritės sudeginimo. Pažymėtina, kad naudotojai neaptiks jokio degėsių kvapo iš mūsų dūmų. SGS sertifikuota kaip 100 % saugi, tai geriausias pasirinkimas veikėjų sveikatai. Be to, dūmų generavimo sistemą patvirtino JAV aktorių asociacija "Actor's Equity Association USA".

  MODULINĖ KONSTRUKCIJA

  Sukurta profesionalams, "SmokeNINJA" leidžia greitai pakeisti ir kamerą, ir bateriją, taip sumažinant prastovų laiką. Naudojant greitą USB-C įkrovimą, vos per 2 valandas įkraunama 30 minučių nepertraukiamo dūmų leidimo.

  Dėžutėje:

  • SmokeNINJA;
  • Nuotolinio valdymo pultelis;
  • Dūmų kameros išpurškimas;
  • 100 ml dūmų formulės užpildas;
  • Dūmų formavimo antgalių rinkinys;
  • SmokeNINJA magnetinis adapteris;
  • "SmokeNINJA" ¼" tvirtinimo adapteris;
  • SmokeNINJA apsauginis dėklas.