Prekių katalogas

Fujifilm GFX 50R

 • 51.4MP CMOS Sensorius ir X-Processor Pro procesorius.

  Vidutinio formato, 51.4 megapikselio CMOS sensorius ir galingas X-Processor Pro procesorius geba fiksuoti didelės raiškos 14-bit'ų vaizdus. Dideliu dinaminiu diapazonu išsiskiriantis GFX 50R filmuoja FullHD (190x1080), 30k/s sparta.

  Fotoaparate veikia 117 kontrastinių autofokuso taškų. Juos galima dar padalinti į 425, tokių būdu pagerinant fokusavimo tikslumą ir greitį. Ypač naudinga dirbant su maža ryškumo zona. Fokuso taško pasirinkimas gali būti valdomas lietimui jautriame ekrane arba svirtele korpuso gale. 

  Retro dizainas.

  GFX 50R dizainui įkvėpimo semtasi iš senųjų, analoginių rangefinder tipo fotoaparatų. Ko pasekoje pasiektas puikus kompaktiškumo ir svorio balansas. Vaizdo ieškiklis iš centro viršuje, perkeltas į šoną kairėje. Magnio lydinio korpusas suteikia tvirtumo ir lengvumo. Fotoaparatas taip pat atsparus įvairioms lauko sąlygoms - drėgmei, dulkėms, smėliui bei šalčiui iki -10°C.

  Didelis, 3.2 colio įstrižainės ekranas jautrus lietimui. Ekranas gali būti palenkiamas žemyn 45°, aukštyn 90° ir į šoną 60° kampais. Užtikrintas fotografavimo patogumas įvairiais rakursais, iškėlus fotoaparatą, pvz., virš minios ar nuleidus arti žemės.

  Kaip ir kituose Fujifilm sisteminiuose fotoaparatauose, GFX 50R turi paruoštus populiariausius "Film Simulation" filtrus, pvz., Provia, Velvia, Astia, Classic Chrome, Pro Neg. Hi, Pro Neg. Standard, Acros, Monochrome ir Sepia. 

 • Alternatyvios prekės