Prekių katalogas

Fujifilm Instax LiPlay

 • Fujifilm Instax LiPlay

  16800 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Išsaugok ir vaizdą, ir garsą.

  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Išsaugok ir vaizdą, ir garsą.

  Naujasis Fujifilm momentinis fotoaparatas išsiskiria patraukliu dizainu, kompaktišku korpusu ir išmaniomis funkcijomis. Kadangi veikia kaip skaitmeninis fotoaparatas, galima pasirinkti kurį užfiksuotą momentą labiausiai norisi atspausdinti, pakoreguot kompoziciją ir spausdinti begalę jo kopijų. Vidinėje atmintyje įrašoma iki 50 skirtingų kadrų. Atmintį galima padidinti įstačius microSD kortelę.

  Jei trūksta spalvų, įdiegta papildomai 10 skirtingų rėmelių ir 6 filtrai. Ne tik paryškinsite, bet ir suteiktsite tam tikrą nuotaiką ar temą fotografijoms. Patogiam valdymui, fotoaparato nugarėje įmontuotas didelis, ryškus 2.7 colių ekranėlis. Korpuso šone yra mygtukai, kuriems galima priskirti norimas greitas funkcijas.

  LiPlay labiausiai ypatingas tuo, kad ledžia fiksuoti ne tik vaizdus bet ir garsus. Įrašytą garsą fotoaparatas paverčia QR kodu, kurį galima pridėti prie spausdinamos nuotraukos. Vėliau, nuskenavus kodą per Instax programėlę išmaniuoju telefonu, sugrojamas įrašytas garsas.

  Kaip dera šiuolaikšikam fotoaparatui, LiPlay gali būti susietas su išmaniuoju telefonu per bluetooth ryšį. Tuomet, fotoaparatą galima valdyti nuotoliniu būdu. Arba panaudoti fotoaparatą kaip spausdintuvą, nuotraukoms iš telefono spausdinti. Palaikomi JPEG, PNG, HEIF failų formatai. Pilnai įkrautas fotoaparatas gali atspausdinti iki 100 nuotraukų.

   

 • Alternatyvios prekės