Prekių katalogas

Fujifilm X-T30 II

 • Fujifilm X-T30 II

  81000 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Mažasis GALIŪNAS

  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  26 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Naujas 4-os kartos atstovas.

  Mažesnis ir lengvesnis išoriškai, tačiau vidumi, ir svarbiausia, kokybe panašus į "didijį brolį" X-T3. Naujasis Fujifilm X-T30 II turi tą pačią fazininę autofokusavimo sistemą bei "x-Trans CMOS 4" jutiklį. Pasižymintis 26.1 megapikselių raiška, ketvirtos kartos jutiklis naudoja unikalų spalvų filtrą, suvaldantį klaidingas spalvą ir muarinius (angl. moiré) iškraipymus. Jo atgalinio apšvietimo (angl. back-illuminated) sistema pagerina vaizdo kokybę. Be to, ISO 160, anksčiau prieinamas tik kaip išplėstinis ISO, dabar yra įprasto ISO diapazono dalis. Todėl galima išgauti neįtikėtinai švarius vaizdus.

  Greitesnis ir tikslesnis AF.

  Fazinio aptikimo taškų skaičius šiame modelyje padidintas iki 2.16 mln. ir dengia ~100% sensoriaus. Naujas procesorius kartu su patobulintu algoritmu ženkliai pagerina fotoaparato gebėjimą sekti judančius objektus. Taip pat padidina autofokuso greitį, tikslumą.
  X-T30 turi net 6 autofokuso pasirinktis "Single Point AF" rėžime. Veido ir akių aptikimo (angl. Face and Eye detection) autofokusas fotoaparate veikia dukart tiksliau negu ankstesniuose modeliuose. Akių aptikimas nuo šiol veikia ir AF-C rėžime. Pagal poreikį, galima pasirinkti kairės arba dešinės akies fokusavimo prioritetą. Įdiegtas veido pasirinkimo (angl. Face Select) rėžimas leidžia pažymėti ir sekti vieno asmens ar modelio veidą, fotografuojant grupę žmonių.

  UHD 4K (30k/s) vaizdo įrašai.

  Dėka galingų procesoriaus ir vaizdo sensoriaus, Fujifilm X-T30 II geba įrašyti puikius UHD 4K (3810x2160; 30k/s) raiškos vaizdo įrašus. Palaikomas F-Log ir 4:2:2 10 bit'ų išvestis per HDMI jungtį. Fotoaparatas taip pat turi DCI formatą (17:9), suteikiantį vaizdos įrašams visų taip norimą kinematografišką efektą. Profesionaliems garso įrašams prie X-T30 II galima prijungt išorinius mikrofonus. Filmuojant galima nustatyti veido ir akių aptikimo, veido pasirinkimo funkcijas. Taip pat pritaikyti "Film Simulation" filtrus, pvz., Eterna, Acros, Classic Chrome, Velvia.

 • Alternatyvios prekės

  97800  - 135900