Prekių katalogas

Godox 2x MF12 Macro blykstės rinkinys K2

 • Godox 2x MF12 Macro blykstės rinkinys K2

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Godox
  Garantija
  12 mėnesių
 • "Godox" makro blykstė

  Blykstė MF12 puikiai tinka makroapšvietimui, todėl galite fotografuoti gražiai sušviestus nedidelius objektus. Tokius kaip augalų, vabzdžių ar kitų mažų nuotraukas iš itin artimo atstumo. Macro blykstė ne tik idealiai tinka darbui su macro obejektyvais, bet ir gali būti naudojama kaip daugiafunkcinė blykstė, kai prie tvirtinimo žiedo pritvirtinamos kelios blystės, suformuojant žiedinės blykstės efektą.

  Maža ir patogi

  Blykste galima naudoti ant stovo ar padėjus atskirai. Dėl kompaktisko dydžio blystę galite naudoti įvairiausiose vietose, o reguliuojama galvutė, leis greitai nustatyti šviesos kryptį. Tiksliam valdymui pritaikytas daugiafunkcinis blykstės sprendimas gali veikti ne tik kaip žiedinė blykstė, bet ir kur kas daugiau. Vietoj to, kad šviestų tik į priekį, kiekviena blykstė gali laisvai suktis skirtingu kampu ir slysti aplink montavimo žiedą, kad būtų galima tinkamai nustatyti padėtį.

  2.4G belaidis valdymas

  Leidžia aktyvuoti blykstes dideliu atstumu ir suteikia daugiau lankstumo fotografuojant. 5 grupės po 32 kanalus padeda išvengti trikdžių, kai kelios belaidės sistemos veikia kartu. 

  Komplekte:

  2x MF12
  1x dėklas
  2x C tipo USB kabelis
  1x adapteris
  2x Spalvotų filtrų rinkinys MF-11T
  2x Spalvų filtrų rinkinys MF-11C
  2x Blykstės stovelis
  2x Spalvoto filtro laikiklis
  2x Adapteris "Cold Shoe"
  2x Minkštas dėklas spalvų rinkiniui
  8x objektyvo žiedai 49/52/55/55/58/62/67/72/77 mm 

 • Alternatyvios prekės