Prekių katalogas

GODOX LF308D šviestuvas su durelėm

 • GODOX LF308D šviestuvas su durelėm

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Komplekte yra AC adapteris

  Gamintojas
  Godox
  Galia
  15 W
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Godox LED šviestuvas.

  "Godox" LF308 LED yra profesionali nuolatinės šviesos lempa, kurios spalvinė temperatūra 5600K. Lempa sudaryta iš 308 energiją taupančių šviesos diodų, kurie neįkaista. Konstrukcija yra kompaktiška ir dėl nedidelio svorio ją labai lengva valdyti. Idealiai tinka vestuvėms, makro ir produktų fotografijai, žurnalistinei produkcijai ir, žinoma, vaizdo įrašams įrašinėti.

  Ledą galima pritvirtinti prie fotoaparato naudojant "hot shoe" lizdą. Be to, pridedamas laikiklis su tvirta rankena ir nedidelis stovas. "LF308" priedų kojelė apačioje turi 1/4" srieginę jungtį, todėl lempą taip pat galima lengvai pritvirtinti prie stovo.

  Video LED lempą "Godox LED LF308D" galima reguliuoti nuotoliniu būdu naudojant atitinkamą nuotolinio valdymo pultą. Nuotoliniu būdu galite valdyti iki šešių skirtingų grupių ryškumą. Galite rinktis iš šešiolikos skirtingų kanalų, kad visada galėtumėte naudotis viena grupe. Nuotolinio valdymo pultas turi didelį LCD ekraną ir automatiškai įsimena paskutinius naudotus nustatymus.

  Godox LF308 Valdymas
  Naudodami "Godox" belaidį X serijos nuotolinio valdymo pultą (į komplektą neįeina) galite naudoti LED šviesą kaip blykstę. Blykstės režimas užtikrina tris kartus didesnę galią nei vaizdo šviesos režimas. Blykstės režimu vaizdo šviesos išvestis naudojama kaip modeliavimo šviesa nuotraukoms ir gali būti pritemdyta nuo 100 iki 0 % ryškumo. Laikiklis ir belaidis nuotolinio valdymo pultas bendrauja 2,4 GHz dažniu. Galite pasirinkti vieną iš 32 kanalų ir valdyti iki šešių šviestuvų grupių. 

  Dėmėsio! Akumuliatoriaus ir baterijų komplekte nėra.

 • Alternatyvios prekės