Prekių katalogas

Godox VSA Projekcinio lęšio rinkinys

 • Godox VSA Projekcinio lęšio rinkinys

  59900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Godox
 • Godox VSA Projektorius 

  "VSA Spotlight" gobo projektorius yra skirtas sukurti teatriniams efektams, plaukų apšvietimui ir konsentruoto objekto apšvietimui.

  Vienodas šviesos intensyvumas
  VSA šviesos srautas pasižymi vienodu intensyvumu, nesikeičiant spalvai ar ryškumui nuo centro iki krašto. Sistema buvo optimizuota taip, kad skleistų idealius šviesos spindulius. 

  Aštrūmas
  Naudojant geriausią savo klasėje aberacijas šalinančią lęšių sistemą, VSA priedas skleidžia neįtikėtinai aiškų spindulį su aštriais kraštais, todėl galite formuoti meniškus vaizdus ir neriboti savo vaizduotės. 

  Daugybė galimybių
  "Spotlight" galima naudoti įvairiais būdais, pvz: pjaustymas - įmontuotos užrakto mentelės užtikrina efektyviausią ir tiksliausią valdymo būdą, leidžiantį eskizuoti vaizdą šviesa tarsi teptukais. Formavimas - įdėkite Gobo filtrą, kad sukurtumėte menišką foną arba intriguojantį raštą, kuris derėtų prie jūsų objekto. Fokusavimas - paspaudę svirtį galite lengvai ir sklandžiai reguliuoti spindulį nuo taškinio iki išsklaidytojo. Spalvinimas - sukurkite akį traukiančią nuotaiką naudodami spalvotus gelinius filtrus ir leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui.

  Komplektacija:

  Pasirinktas lęšis (19°/26°/36°);
  3 x gobo;
  gobo laikiklis;
  spalvotų filtrų laikiklis;
  transportavimo krepšys. 

 • Alternatyvios prekės