Prekių katalogas

Gomatic kuprinė Peter McKinnon Camera Pack - Travel 35L

 • Gomatic kuprinė Peter McKinnon Camera Pack - Travel 35L

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Gomatic fotografijos kuprinė

  Bendradarbiaujant su fotografu Peteriu McKinnonu sukurta "Gomatic McKinnon 35L" foto kuprinė skirta vienos ar trijų dienų kelionėms, todėl į vieną kuprinę galite susikrauti visą fotografijos įrangą ir drabužius. Kuprinė turi patogią prieiga prie foto įrangos skyriaus. Rubų ir įrangos skyriai yra patogiai atskirti. Ši kuprinė turi daugybė kišenių, kuriose telpa viskas - nuo telefonų ir pasų iki nešiojamųjų kompiuterių ir planšetinių kompiuterių.

  GREITAS ĮSIDĖMĖJIMAS: Jei norite greitai pasiekti fotoaparatą, naudokite patogią šoninę kišenę. Taip pat yra nešiojamojo kompiuterio skyrius, kuriame telpa iki 16 colių nešiojamieji kompiuteriai, ir daug kitų naudingų kišenių laidams, įkrovikliams ar kitiems reikalingiems daiktams laikyti.

  DĖMESYS Į KOMFORTĄ: žinome, kad nešiotis visą fotoaparato įrangą gali būti sunku, todėl sukūrėme vidines atramas, padedančias paskirstyti svorį, bei yra daugybę išorinių reguliavimo ir atraminių dirželių. Visa tai sukurta tam, kad nešiojant šią kuprinę palengvintų krūvį.

  Kuprinė padengta vandeniui atsparia medžiaga.

  Specifikacijos:

  Kuprinė padengta vandeniui atsparia medžiaga. 

  Vidiniai išmatavimai: 22.86 x 55.88 x 34.29 cm;
  Svoris: 2.59kg.