Prekių katalogas

Hoya FUSION ANTISTATIC NEXT UV filtras

 • Hoya FUSION ANTISTATIC NEXT UV filtras

  3500 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Diametras pasirenkamas

  Filtro tipas
  UV filtras
 • Aukštos klasės UV filtras

  Aukštos klasės filtras su 18 sluoksnių antirefleksine, didelio pralaidumo antistatine danga. Vandeniui, riebalams ir dėmėms atsparios filtro paviršio savybės, kurios apsaugos objektyvo stiklo paviršių.

  HOYA inžinieriai sukūrė naują ANTISTATINĘ dangą, kuri veikia kaip jėgos laukas aplink filtrą ir atstumia dulkes. Šie filtrai puikiai tinka aplinkoje, kurioje dažnai pasitaiko dulkių, todėl juos reikia rečiau valyti ir prižiūrėti nei tradicinius filtrus.

   

  Ypač didelis UV filtro stiklo skaidrumas 

  Hoya fusion UV filtro sukietintas antistatinis viršutinis sluoksnis atstumia vandenį ir yra atsparus dėmėms, o ant paviršiaus patekus dėmėms ar pirštų atspaudams, jis lengvai valomas. UV filtras sumažina nepageidaujamus ultravioletinius spindulius, sumažina drumstumą ir padidina skaidrumą. 

  Naujieji "FUSION ANTISTATIC NEXT" profesionalūs filtrai gaminami Japonijoje iš aukštos klasės, HOYA itin kruopščiai ir preciziškai pritaiko patobulintą 18 sluoksnių "Super Multi-Coating" (iš abiejų pusių) formulę, kuri labai sumažina arba panaikina atspindžius stiklo paviršiuje ir užtikrina itin aiškų aukštą perdavimą. Tai reiškia, kad filtras beveik neturi įtakos galutinio vaizdo spalvų balansui, kontrastui ar aiškumui. 

 • Alternatyvios prekės

  Zeiss T* UV Filter
  Filtro tipas
  UV filtras
  6000  - 29900