Prekių katalogas

Hoya VARIABLE density ND filter Mark II

 • Hoya VARIABLE density ND filter Mark II

  7800 
  10800  Sutaupykite 3000 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Filtro tipas
  ND filtras
 • Hoya VARIABLE tamsinantis ND filtras Mark II 

  Reguliuojamo tankio filtras, kurio ND diapazonas yra nuo 1,5 iki 5 f-stopų (ND3-400). 

  KODĖL KINTAMO TANKIO FILTRAI YRA SVARBŪS?

  Kintamo tankio (ND) filtrai plačiai naudojami, nes jie leidžia naudoti tik vieną ND filtrą visoms situacijoms. Sukant priekinį filtro lęšį reguliuojasi šviesos pralaidumas.

  Fotografuojant nejudančius objektus ND filtrai sumažina užrakto greitį kai užrakto greičio negalima sumažinti dėl fotoaparato apribojimų.

  Kintamo tankio filtrai taip pat gali padidinti antro plano išsiliejimą, kai fotografuojama per daug apšviestomis sąlygomis, taip išgaunant nuotrauko teisingą ekspoziciją.

  Filmuojant vaizdo įrašus labai svarbu, kad užrakto greitis atitiktų kadrų dažnio nustatymą. Tai reiškia, kad jis turi būti lygus dvigubai didesniam kadrų dažniui, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai. Taip yra todėl, kad, kitaip nei fotografuojant, pernelyg didelis užrakto greitis gali sukelti trikdantį efektą ir sukurti šalutinius vaizdus, kurie galutiniame vaizdo įraše neatrodys gerai.

  Naudojant kintamo tankio filtrus, užrakto greitį galima reguliuoti iki tinkamos vertės, kad vaizdo įrašuose būtų išgautas natūralus ir sklandžiai atrodantis judesys, kaip parodyta toliau pateiktame paveikslėlyje.

 • Alternatyvios prekės