Prekių katalogas

Instax Link wide

 • Instax Link wide

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • „Instax Link wide“ nuotraukų spausdintuvas

  "Instax Link Wide" yra plačiaformatis nuotraukų spausdintuvas, kuriuo spausdinamos "Instax wide" nuotraukos iš telefono. Nuotraukų spausdintuvas pilnas įvairių funkcijų, kurios leidžia sukurti be galo įdomias ir kūrybingas nuortaukas.

  Šis nuotraukų spausdintuvas veikia su "Instax Mini Wide" išmaniąją programėle, kuri suteikia visiškai naują galimybių dimensiją. Belaidžiu "Bluetooth" ryšiu prijunkite išmanųjį telefoną prie spausdintuvo ir prie nuotraukų pridėkite tekstą, pakeiskite dydį, pritaikykite filtrą, žaiskite su kontrastu ir dar daugiau. Tiesiog pastumkite nuotrauką išmaniajame telefone į viršų ir spausdinkite ją. Be to, galite pasirinkti vieną iš dviejų vaizdo spalvų režimų - "Instax-Rich" režimą sodrioms spalvoms ir "Instax-Natural" režimą natūraliai vaizdo kokybei. Personalizuokite nuotraukas ir rinkitės iš daugiau nei 30 redaguojamų šablonų, kad galėtumėte kurti sveikinimo atvirukus, kvietimus ir kt. Pritaikykite prie nuotraukos QR kodą, kad galėtumėte pateikti nuorodą į URL adresą, klausytis įrašytų garsų, peržiūrėti slaptus pranešimus ir vietas - tiesiog nuskaitykite QR kodą išmaniuoju telefonu.

  Pieškite ir redaguokite

  Būkite kūrybingi naudodami funkciją "Sketch, Edit & Print" (eskizas, redagavimas ir spausdinimas), kad galėtumėte importuoti tekstą ir eskizus pritaikydami nuotraukas. Naudodami funkciją "Collage Print" galite pridėti kelis vaizdus ir kurti smagius koliažus. Taip pat galite rinktis iš daugiau nei 1600 lipdukų, kuriuos galite pridėti prie nuotraukos programoje.


  Naudojamos "Fujifilm Instax Wide" kasetės
  kasetės dydis: 86 × 108 mm
  Nuotraukos dydis: 62 × 99 mm
  Įmontuota ličio jonų baterija
  Apie 100 spaudinių (visiškai įkrautas, priklausomai nuo naudojimo sąlygų)