Prekių katalogas

Nanlite FORZA60B II

 • Nanlite FORZA60B II

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Galia
  60 W
  Garantija
  12 mėnesių
  Spalvinė temperatūra
  5600K
  Galios reguliavimas
  Nuo 1% iki 100%
  Išorės dydis
  19.3 x 10.4 x 8.1cm
  Svoris
  0.82kg
 • Praėjus trejiems metams po debiuto "Forza" grįžta su visais patobulinimais. "Nanlite" daugiausia dėmesio skiria savo produktų tobulinimui, taikydama į vartotoją orientuotą požiūrį. Dabar "Forza 60/60B II" yra lyderis, visiškai išnaudojantis visas galimybes, kurias suteikia kompaktiški LED prožektoriai. 

  Dar labiau praplečiant lengvumo ribą, "Forza 60/60B II" turi naujo dizaino reflektorių. Atnaujinta optinė konstrukcija pagerina apšvietimo ratą neaukojant efektyvumo. Po žavinga išvaizda slepiasi didelė galia.

  Itin kompaktiškame korpuse "Forza 60/60B II" telpa stulbinanti galia, o apšviestumas siekia 3261lux/2 577lux@1m tik su šviesa. Jie ne tik tinkami naudoti kaip pagrindiniai žibintai mažose erdvėse, bet ir gali būti naudojami kartu su kitais galingais "Forza", kad būtų galima koreguoti tonus ar keisti detales vidutinio dydžio ir didelės apimties kūriniuose.

  Apima daugiau / fotografavimo scenarijų

  Klasikinis derinys su ta pačia galia: "Forza 60 II" tinka dienos šviesai, o "Forza 60B II" suteikia kūrėjams dar vieną sprendimą su kintama CCT - meninę išraišką įvairioms nuotaikoms ir stiliams. Dėl plataus CCT diapazono yra daug daugiau galimybių.

   


   

 • Alternatyvios prekės