Prekių katalogas

LEDGO V58C1K1 VERSATILE BI-COLOR LED MAT 1-KIT

 • LEDGO V58C1K1 VERSATILE BI-COLOR LED MAT 1-KIT

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Lankstus LED panelės komplektas

  Gamintojas
  LEDGO
 • LEDGO LG-V58C1K1 universalus komplektas su lanksčia LED panele ir rėmeliu.
   "Ledgo LG-V58C1K1" yra plona, lanksti ir vandeniui atspari LED panele stačiakampio paviršiaus forma (41 x 23 cm), kurią galima naudoti atskirai arba pritvirtinti prie tiekiamo aliuminio vamzdžio rėmo. Rėmelis yra greitai sumontuojamas. Prie LED plokštės taip pat gali būti dedamas ir difuzorius (įtrauktas), kad būtų galima sušvelninti šviesą.

  Šis didelis, lankstus paviršius padaro šviesos diodų ekraną labai naudingu, nuo portreto iki nuotraukos fotografavimo / filmavimo. Pavyzdžiui, jis gali būti sulenktas į U formą, jei norite sukurti šviesą, kuri supa jūsų objektą! Kadangi LG-V58C yra atsparus vandeniui, jis taip pat idealus lauko projektams.

  Reguliuojamas ryškumas ir spalva
  LED lemputė 28,8 W LG-V58C užtikrina šviesą be mirgėjimo, kurio didžiausia galia yra 3173 liumenų. Šviesos diodai turi aukštą CRI vertę (RA> 95), kuri suteikia natūralų spalvų atvaizdavimą. Ryškumas yra reguliuojamas ir net spalvų temperatūrą galima kontroliuoti nuo 3200K iki 5600K. Abi funkcijos yra valdomos laidine dėže, kurioje rodomas nustatytas rėžimass mažame ekrane.

  Kintamosios srovės maitinimas arba baterija
  "Ledgo LG-V58C1K1" gali būti tiekiamas tiekiamas 230V kintamosios srovės adapteris arba įkraunama vaizdo kameros baterija ("Sony V-Lock" arba "Sony NP-F750 / 970", priedai).

  Naudojant "Ledgo 2.4G WiFi Controlbox" (priedą), taip pat galima valdyti Led panelę bevieliu ryšiu, išmanioju telefonu ar planšetinio kompiuteriu ("iOS" ir "Android"). Specialus bevielis nuotolinis valdymas gali būti įsigytas kaip priedas ("Ledgo LG-A34").

   

  Specifikacijos
  Lempos tipas: LED
  Spalvinė temperatūra: 3200-5600K
  CRI: RA> 95
  Galingumas: 28,8 W
  Šviesos išvestis: 3173 liumenų
  Montavimo tipas: Aliuminio vamzdžio rėmas su apverčiamu kojeliu, skirtas montuoti lengvą stendą.
  Maitinimo šaltinis: 230 V AC 15V DC adapteris (įeina) arba Sony V-Lock arba Sony NP-F750 / 970 įkraunama ličio jonų baterija (priedai).
  Įvairūs: lankstūs LED plokštės (posūkiai į šoną). Atsparus vandeniui (IP64). Nepertraukiamas apšvietimas ir reguliuojama spalvos temperatūra. Palaiko "Ledgo 2.4G WiFi Controlbox" (priedą), kuris užtikrina bevielį nuotolinį valdymą iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.
  Matmenys: 406 x 229 mm
  Svoris: apie 0,9 kg