Prekių katalogas

Manfrotto MH496-BH

 • Manfrotto MH496-BH

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Maksimalus aukštis
  10 cm
  Darbinis aukštis
  11.5cm
  Svoris
  400g
  Maksimali apkrova
  10kg
 • Manfrotto MH496-BH rutulinė stovo galvutė

  Manfrotto 494 aliumininė centrinė rutulinė galvutė leidžia greitai ir tiksliai nustatyti fotoaparato padėtį. Lengva ir kompaktiška 494 Center rutulinė galvutė idealiai tinka visiems, ieškantiems greito ir paprasto sprendimo, padedančio tiksliai užfiksuoti kadrus. Ši trikojo galvutė pagaminta iš itin atsparaus, lengvo aliuminio, todėl ji yra ir itin lengva, ir tvirta, kad išlaikytų iki 8 kg apkrovą. Tai puikus sprendimas visų rūšių sisteminiams fotoaparatams su priartinančiais objektyvais ir net pilnakadrio formato veidrodiniams fotoaparatams.

  Šioje rutulinėje galvutėje praktiškumas suderintas su dideliu funkcionalumu, joje yra trys nepriklausomi valdikliai: pagrindinė rankenėlė rutulio užraktui valdyti, integruota trinties valdymo rankenėlė, reguliuojanti rutulio įtempimą, kad įrangos svoris visada būtų tobulai subalansuotas. Taip pat yra nepriklausoma panoraminė rankenėlė, kuri išlaiko horizontą plokščią ir perkelia fotoaparatą horizontaliai, todėl galima daryti nuostabius kraštovaizdžio kadrus.

  Ant 494 Center rutulinės galvos tvirtinama unikali plokštelė, todėl ji visiškai suderinama su pasaulyje labiausiai paplitusiomis standartinėmis fotoaparatų plokštelėmis: Manfrotto RC2 ir Arca-swiss stiliaus. Prie fotoaparato pritvirtinus šią aliuminio plokštelę, visas "Manfrotto" galvutes ir beveik visas rinkoje esančias trikojo galvutes su "Arca" stiliaus tvirtinimo įtaisais galima greitai ir be vargo nustatyti be jokių išardomų komponentų.

 • Alternatyvios prekės