Prekių katalogas

Manfrotto MHXPRO-3WG

 • Manfrotto MHXPRO-3WG

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Itin lengva ir kompaktiška, naujos konstrukcijos galva Manfrotto NHXPRO-3WG specialiai sukurta pažengusiems mėgėjams, ieškantiems maksimaliai tiksliai reguliuojamos galvos fotografijai.

  KADRAVIMO TIKSLUMAS

  Naujos, besisukančios rankenėlės leidžia mikrometriniu tikslumu formuoti norimą kadrą ir užtikrina maksimaliai ergonomišką valdymą bei ilgalaikį naudojimą. Patentuoto Manfrotto dantratinio mechanizmo dėka mikrometrinės rankenėlės juda visomis trimis ašimis ir mažais mikro žingsneliais tiksliai koreguoja fotoaparato padėtį.

  GREITAS VALDYMAS

  Kai jums nereikia mikrometrinio judėjimo, greitos eigos svirčių pagalba, galite akimirksniu nustatyti reikiamą galvos poziciją. Tiesiog pastumus rankenėlę prie sverto, atlaisvinsite fiksavimo sistemą, ir ašys judės laisviau bei greičiau.

  KOMPAKTIŠKUMAS

  Nauja XPRO dantratinė galva yra pagaminta techninio polimero "ADAPTO", todėl sveria vos 750g. Tai lengviausia, Manfrotto sukurta, aukšto tikslumo galva.

  PATOGUMAS

  MHXPRO-3WG komplektuojama su technopolimerine fotoaparato tvirtinimo plokštele Manfrotto 200PL, sutvirtinta standžiu stiklo pluoštu. Naudojant populiariausią pasaulyje fotografinę plokštelę, jums nebereiks vargti su skirtingais standartais. Taip pasiekiama geriausia greito kameros tvirtinimo ir taupos pusiausvyra: viena plokštė visada pritvirtinta prie fotoaparato ir paruošta naudoti bet kokioje situacijoje, neprikalusomai nuo to ar susiruošėte fotografuoti ar filmuoti.

 • Alternatyvios prekės