Prekių katalogas

NANLITE FS-150 (2 kit-s) Rinkinys

 • NANLITE FS-150 (2 kit-s) Rinkinys

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Nanlite FS-150 komplektas

  "Nanlite FS-150 AC LED Monolight" yra galingas šviestuvas, kuriame naudojami COB šviesos diodai, kurių spalvinė temperatūra 5600K (fotografuojant aplinkoje, kurioje vyrauja dienos šviesa), o aukštas CRI/TLCI reitingas 96/98 rodo pažangias spalvų atkūrimo galimybes. FS-150 lempas galima reguliuoti nuo 0 iki 100 % be mirgėjimo, o naudojant su softboxu tolygiai skleidžia šviesą. FS-150 lempos dirba tyliai, kadangi naudojamas aušinimas be ventiliatoriaus.

  Viena iš patogių šio LED lempos savybių - "Bowens" tipo šviesos modifikatoriaus jungtis, leidžiantis naudoti ne tik "Nanlite" šviesos modifikatorius, bet ir daugelio gamintojų, naudojančių šią populiarią jungtį. Dar vienas privalumas - FS-150 turi 11 specialiųjų efektų: "Loop", "Flash", "Pulse", "Storm", "TV", "Paparazzi", "Candle/Fire", "Bad Bulb", "Fireworks", "Explosion" ir "Welding". 

  Galingas, tolygus šviesos srautas

  Dienos šviesai subalansuotame "Nanlite" šviestuve "FS-150 LED Monolight" naudojama didesnė LED matrica nei daugumoje COB LED monolightų, kad būtų užtikrinta didelė galia ir tolygus bei tolygus šviesos sklidimas.

 • Alternatyvios prekės