Prekių katalogas

NANLITE Projekcinio lęšio rinkinys Bowen's jungčiai

 • NANLITE Projekcinio lęšio rinkinys Bowen's jungčiai

  64900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Nanlite Projektorius su priedais

  Nanlite gobo projektorius yra skirtas sukurti teatriniams efektams, plaukų apšvietimui ir konsentruoto objekto apšvietimui.

  Vienodas šviesos intensyvumas
  Itin šviesai laidus Nanlite projektoriaus lęšis pasižymi vienodu intensyvumu, nesikeičiant spalvai ar ryškumui nuo centro iki krašto. Sistema buvo optimizuota taip, kad skleistų idealius šviesos spindulius.

  Aštrūmas
  Naudojant geriausią savo klasėje aberacijas šalinančią lęšių sistemą, projektoriaus priedas skleidžia neįtikėtinai aiškų spindulį su aštriais kraštais, todėl galite formuoti meniškus vaizdus ir neriboti savo vaizduotės.

  Daugybė galimybių
  "Spotlight" galima naudoti įvairiais būdais, pvz: pjaustymas - įmontuotos užrakto mentelės užtikrina efektyviausią ir tiksliausią valdymo būdą, leidžiantį eskizuoti vaizdą šviesa tarsi teptukais. Formavimas - įdėkite Gobo filtrą, kad sukurtumėte menišką foną arba intriguojantį raštą, kuris derėtų prie jūsų objekto. Fokusavimas - paspaudę svirtį galite lengvai ir sklandžiai reguliuoti spindulį nuo taškinio iki išsklaidytojo. Spalvinimas - sukurkite akį traukiančią nuotaiką naudodami spalvotus gelinius filtrus ir leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui.