Prekių katalogas

Objektyvas Fujinon XF23mm F1.4 R LM WR

 • Objektyvas Fujinon XF23mm F1.4 R LM WR

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampiai fiksuoto židinio objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Naujos kartos skiriamoji geba ir aštrumas nuo krašto iki krašto, kai plačiai atvertas F1,4

  Objektyvą sudaro 15 lęšio elementų, įskaitant du asferinius elementus ir tris ED elementus, suskirstytus į 10 grupių, kad būtų veiksmingai sumažinta chromatinė aberacija ir sferinė aberacija, todėl net ir plačiai atvertus objektyvas yra ryškus nuo krašto iki krašto. Viduryje esanti fokusavimo grupė kontroliuoja asferinę aberaciją ir chromatinę aberaciją. Dviejų elementų lęšių grupė, įskaitant asferinį lęšį tolimajame gale, sumažina aberacijos svyravimus, atsirandančius dėl fokusavimo elementų judesių, ir užtikrina puikią vaizdo kokybę visame fokusavimo diapazone nuo arti iki begalybės.

  Didžiausia diafragma yra F1,4, todėl objektyvas leidžia naudotojams daryti aukštos kokybės nuotraukas su minimaliu fotoaparato drebėjimu ir skaitmeniniu triukšmu net esant prastam apšvietimui, pavyzdžiui, prastai apšviestose patalpose ir naktiniuose peizažuose. Esant F1,4 diafragmai, objektyvas užtikrina nedidelį lauko gylį, kad fonas nebūtų sufokusuotas ir sukurtų kreminį bokeh efektą, taip pat suteikia aiškų kontrastą ir trimatę apibrėžtį, kad pagrindinis objektas židinio plokštumoje būtų ryškiai sufokusuotas. Taip pat gerai kontroliuojama komatinė aberacija, kad maži šviesos šaltiniai būtų užfiksuoti kaip apvalūs taškai, o fone nebūtų spalvotų atspalvių. Naudojant devynias diafragmos lapelius užtikrinamas beveik apvalios formos bokeh efektas net ir esant maksimaliai diafragmai.

  Populiarus plataus kampo židinio nuotolis ir platus fotografavimo diapazonas

  Fotoaparatas XF23mmF1.4 siūlo populiarų ir labai universalų 23 mm židinio nuotolį (prilygstantį 35 mm juostos formatui), minimalų 19 cm darbinį atstumą ir didžiausią 0,2 karto priartinimą. Galimybė priartinti vaizdą, labai patobulinta, palyginti su ankstesniu modeliu, leidžia dinamiškai kadruoti plačiakampiams objektyvams būdingą vaizdą, fiksuojant pagrindinį objektą stambiu planu ir kartu į kadrą įtraukiant didesnę fono sklaidą. Naudotojai gali mėgautis didesniu lankstumu, nes jiems nereikia rūpintis atstumu nuo pagrindinio objekto.

  Tylus, greitas ir labai tikslus AF

  Dėl lengvos XF23mmF1.4 objektyvo fokusavimo grupės konstrukcijos ją valdo linijinis variklis, todėl AF veikia tyliai, greitai ir labai tiksliai. AF pasiekiamas naudojant vidinio fokusavimo sistemą, dėl kurios fokusavimo objektyvo grupės judesių diapazonas išlieka nedidelis, o kartu padidėja tikslumas kontroliuojant, kiek reikia fokusuoti tame diapazone. Fokusavimas pasiekiamas vos per 0,04 sekundės, todėl naudotojai nepraleidžia lemtingos nuotraukos progos*1.

  Objektyvas labai tiksliai išlaiko fokusavimą net ir AF-C režimu, be to, jis optiškai sukurtas taip, kad dėl fokusavimo kvėpavimo atsirandantys matymo kampo pokyčiai sumažėtų maždaug iki 0,011 %, todėl idealiai tinka vaizdo įrašams.

  Šešių elementų fokusavimo grupę suvedantis mechanizmas sumažina fokusavimo sukeliamus aberacijos svyravimus, todėl vaizdai yra aiškūs ir ryškūs visose fokusavimo padėtyse - nuo priartinimo iki begalybės.

  Pažangus mobilumas, pagrįstas kompaktiška, lengva ir oro sąlygoms atsparia konstrukcija

  XF23mmF1.4 yra kompaktiškas ir lengvas, sveria apie 375 g, jo ilgis 77,8 mm, o filtro sriegio dydis 58 mm. Išorinis fokusavimo objektyvo grupės skersmuo išlaikytas nedidelis, kad sukurtoje erdvėje būtų galima sutalpinti linijinį variklį ir pasiekti ploną konstrukciją.

  Objektyvo korpusas 11-oje vietų užsandarintas, kad būtų atsparus dulkėms ir atmosferos poveikiui, ir jį galima naudoti esant žemesnei nei -10 ℃ temperatūrai, todėl jis lengvai prisitaiko prie momentinių nuotraukų lyjant lietui, astrofotografijos šaltomis žiemos naktimis ir išorinių sąlygų pokyčių.

  Fokusavimo žiedas turi patobulintą valdymo skiriamąją gebą, kad būtų geriau kontroliuojamas, ypač fokusuojant rankiniu būdu esant nedideliam lauko gyliui. Fokusavimo žiedo viduje esantis krumpliaračio žingsnis kruopščiai suprojektuotas taip, kad būtų užtikrintas pažangus judesių aptikimo pajėgumas, leidžiantis linijinį fokusavimą, kuris tiksliai reaguoja į subtiliausius pirštų judesius.

  Patikimą veikimą užtikrina A (automatinis) padėties užraktas, kuris užfiksuoja diafragmos žiedą, kad fotografuojant būtų išvengta netyčinio reguliavimo.

  Ant fokusavimo žiedo esančių griovelių forma kruopščiai suprojektuota taip, kad būtų lengva pašalinti grioveliuose įstrigusius nešvarumus.