Prekių katalogas

Objektyvas TAMRON 20-40mm F/2.8 Di III VXD

 • Objektyvas TAMRON 20-40mm F/2.8 Di III VXD

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Sony E mount

  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartiniai objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Universalus "Tamron" pritraukiantis objektyvas

  Objektyvas kompaktiškas jo ilgis siekia vos 86,5 mm. Mažas bet itin universalus tamron objektyvas suteikia platų 20 mm matymo kampą iki 40 mm matymo kampą. Puikus pasirinkimas gatvės, mados, kelionių fotografijai. 

  20-40 mm užtikrina nuostabius vaizdus visame priartinimo diapazone, jo optinę konstrukciją sudaro 12 elementų 11 grupių. Keturi LD (mažos dispersijos), du GM (stikliniai asferiniai) ir vienas hibridinis asferinis objektyvas pasižymi neįtikėtina vaizdo kokybe nuo kampo iki kampo.

  Puiki F/2,8 diafragma su devyniomis diafragmos plokštelėmis ir optinė konstrukcija užtikrina itin švelnų ir kreminį fono suliejimą, todėl objektą lengva atskirti nuo fono. Objektyvas taip pat užtikrina išskirtines fotografavimo iš arti galimybes, nes MOD (mažiausias objekto atstumas) yra vos 0,17 m.

  Fokusavimą atlieka "Tamrons VXD AF" linijinis fokusavimo variklis, kuris užtikrina greitą ir labai tikslų automatinį fokusavimą bei puikų judančių objektų sekimą, kad niekada nepraleistumėte svarbių akimirkų. Be to, objektyvas yra itin tylus, todėl puikiai tinka tiek fotografuoti, tiek filmuoti tokiomis sąlygomis, kai reikia dirbti tyliai.

  Objektyvas turi naują dizainą, pasižymintį geresne tekstūra ir didesniu atsparumu įbrėžimams. Drėgmei atspari konstrukcija ir fluoro danga užtikrina naudojimą net atšiauriomis oro sąlygomis.

  Pagrindinės specifikacijos

  Kompaktiškas ir universalus priartinantis objektyvas
  Sveria vos 365 g
  Suderinamas su greituoju hibridiniu AF ir akių AF
  Greitas automatinis fokusavimas
  Puikiai tinka plačiakampiam makroobjektyvui
  F/2,8 diafragma su devyniomis diafragmos plokštelėmis
  Greitas priartinimas (priartinimo žiedo lankas yra tik 65°)
  Drėgmei atspari konstrukcija