Prekių katalogas

Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 Sony FE

 • Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 Sony FE

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartiniai objektyvai
  Garantija
  5 metai
 • Greitas, tikslus ir lengvas. 

  28-75 mm F/2,8 Di III VXD G2  naujasis objektyvas turi naują optinę konstrukciją, pagrįstą dizainu, kuris buvo atnaujintas siekiant pagerinti vaizdavimo našumą, o jo funkcijos suderinamos su naujausio modelio skaitmeniniais fotoaparatais, pasižyminčiais didesne raiška.

  Automatinio fokusavimo pavara - TAMRON VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) linijinio variklio fokusavimo mechanizmas - pritaikyta siekiant užtikrinti didesnį automatinio fokusavimo greitį ir didesnį tikslumą.

  MOD (minimalus objekto atstumas) 0,18 m (7,1 in) plačiajame gale ir didžiausias didinimo santykis 1:2,7, todėl objektyvas pasižymi pažangiomis fotografavimo stambiu planu savybėmis. Be to, jis pasižymi nauju dizainu, siekiant geresnio valdymo ir ergonomiškos tekstūros. TAMRON yra kompaktiškų standartinių priartinančių objektyvų su greita diafragma, skirtų beveidrodžiams fotoaparatams, kategorijos pradininkas, o naujasis 28-75 mm F2,8 G2 iš tiesų yra naujos kartos objektyvas, skirtas kasdieniam naudojimui.

  Naujas dizainas užtikrina geresnę tekstūrą ir didesnį patogumą naudoti

  Visiškai naujajame 28-75 mm F2,8 G2 panaudotas naujas dizainas, kuris taps skiriamuoju TAMRON objektyvų, pristatomų ateityje, ženklu. Pakeista priartinimo žiedo paviršiaus ir fokusavimo žiedo paviršiaus tekstūra pagerina sukibimą ir padidina valdymo patogumą. Objektyvo išorinis paviršius yra blizgančios juodos spalvos, daug blizgesnis nei ankstesnių modelių. Dėl pagerinto atsparumo dilimui objektyvą sunkiau įbrėžti ir jis atsparus pirštų atspaudams.

  Be to, patobulintos tam tikros vidinės dalys. Dėl šių patobulinimų bendras valdymas tapo sklandesnis. TAMRON taip pat pakoregavo priartinimo žiedo pasipriešinimą ir sukimo momentą, kad valdymas būtų sklandesnis ir tikslesnis.

  Lengva, kompaktiška konstrukcija, kurioje daugiausia dėmesio skiriama patogiam naudojimui, ir 67 mm filtro dydis
  Suderinamas su daugeliu konkrečiam fotoaparatui būdingų savybių ir funkcijų, įskaitant greitąjį hibridinį AF ir akių AF