Prekių katalogas

Olympus OM-D E-M10 Mark IV

 • Olympus OM-D E-M10 Mark IV

  74900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Naujas kasdienis kompanionas.

  Gamintojas
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Sukurtas greitam fotografavimui.

  Žinote, kur vyksta veiksmas? Užfiksuokite jį fotografuodami nuoseklaus fotografavimo režimu. Greitasis autofokusas garantuoja, kad niekada nepraleisite nė vienos akimirkos. Tai leidžia fotografuoti iki 15 kadrų per sekundę. Fokusuojant automatiniu būdu vos kartą. Naudodami nuoseklųjį fotografavimą ir fokusavimo sekimą, su E-M10 Mark IV, galite profesionaliai užfiksuoti kelis kadrus kelyje. Pasitelkdamas patobulintą algoritmą, kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas užrakina jūsų objektą ir seka jį, perfokusuodamas tarp kadrų. Skirta kadrų serijoms iki 6k/s. 

  4K video namų sąlygomis.

  Ne tiesiog užfiksuokite jaudinančią patirtį, bet padarykite pritrenkiantį 4k vaizdo įrašą su jūsų talentingu 4K skaitmeniniu fotoaparatu. E-M10 Mark IV leidžia užfiksuoti prisiminimus ir akimirkas kaip didelės raiškos vaizdo įrašus. Prireikus, įsijungia 5 ašių vaizdo stabilizavimas. Filmuota medžiaga visada atrodo aštriai ir nevaržomai - net filmuojant judesį.

  Galingos jungtys.

  Tiek Wi-Fi, tiek Bluetooth suteikia galimybę lanksčiai fotografuoti nuotoliniu būdu. Naudojant Wi-Fi, išmanusis telefonas yra nuotolinio valdymo pultas su tiesioginiu vaizdu. Arba naudokite bateriją taupantį Bluetooth fotoaparato nuotolinį valdymą, vadinamą Wireless Release Control. Visada įjungtas nuotraukų importavimas suteikia galimybę akimirksniu pasidalyti vaizdais socialiniuose tinkluose. Tiesiog išmaniajame telefone įdiekite lengvai naudojamą programą OI.Share. Programoje taip pat yra daugybė naudingų pamokų, paaiškinančių E-M10 Mark IV veikimo subtilybes. Peržiūrėkite jas ir sužinokite, kaip naršyti po naujas ar nepažįstamas funkcijas. Ir pradėkite fotografuoti nuostabias nuotraukas, apie kurias nė nenutuokėte.

  Išsikrovęs ar „miręs“ akumuliatorius? Lengvai įkraukite, naudodami E-M10 Mark IV USB jungtį. Prijunkite jį prie nešiojamo akumuliatoriaus, suderinamo srovės adapterio ar kompiuterio.
   

 • Alternatyvios prekės

  97800  - 135900 
  Fujifilm X-T30 II

  Mažasis GALIŪNAS

  81000  - 118800