Prekių katalogas

Olympus PEN E-PL10

 • Olympus PEN E-PL10

  69900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Aistra verta kokybės.

  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  4:3 (17.3 x 13.0 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  16 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Kokybė yra mąstysena.

  PEN E-PL10 sujungia gryną estetiką, nesenstantį dizainą ir naujausias technologijas, kurios pakels jūsų fotografiją į kitą lygį. Kompaktiškumas ir paprastumas naudojant daro jį nepakeičiamu kompanjonu, įkvepiančia mūza ir ta stilinga detale - jei niekada nenorite daryti kompromiso tarp dizaino ar kokybės - nes jūsų aistrai reikia kokybės.
  PEN karta užtikrina aukščiausios kokybės vaizdus, kurie patenkins jūsų visus lūkesčius. Net ir tokie sudėtingi kadrai, kaip naktinės scenos, nebėra iššūkis. Užfiksuokite akimirką su nuostabiu „bokeh“, kuris jūsų vaizdus išskiria iš įprastos išmaniųjų telefonų fotografijos! 

  Dėl patogaus ir intuityvaus E-PL10 valdymo, jūs niekada daugiau nepraleisite to tobulo kadro! Greitas autofokusas ir lietimui jautrus ekranas užtikrins, kad užfiksuosite būtent TĄ akimirką! Atlenkiamas ekranas leidžia nufotografuoti nepriekaištingą asmenukę - iš bet kurios pusės. Automatiniame režime fotoaparatas nustato fotografijos situacijas ir automatiškai pasirenka optimalų fotografavimo režimą.

  Visada tinka prie Jūsų stiliaus.

  Kompaktiškas ir lengvas E-PL10 dizainas verčia šį grožį visada nešiotis su savimi. Trys nesenstantys ir modernūs spalvų variantai, tinkantys prie bet kokio stiliaus. Pasirinkite iš daugybės papildomų madingų aksesuarų, kad fotoaparatas taptų bet kokios aprangos akcentu. 

  Šis PEN modelis pasižymi kūrybinėmis fotografavimo funkcijomis, tokiomis kaip Art Filtrai, kurios suteiks jūsų Instagramo kanalui savitą vaizdą. Sceniniai režimai ir lengvas naršymas Advanced Photo režime palaikys jūsų kūrybinę viziją. E-PL10 jutikliniame ekrane netgi turi optimizuotą sąsają, puikiems Instagram vaizdams vos vienu piršto prisilietimu.
  E-PL10 gali jums suteikti daugiau nei vien tik aukščiausios kokybės nuotraukas. Fotoaparatas įrašo jūsų vaizdo įrašus 4K raiška ir net filmuojant E-PL10 garantuoja profesionalią kokybę, galingo, korpuse įmontuoto stabilizavimo dėka. Padarykite puikų vaizdo įrašą keliaudami - nesvarbu, ar savo Vlogui, ar tiesiog asmeniniam prisiminimui.  

  Prisijunkite!

  Pasidalinkite savo aistra su draugais ir PEN karta automatiškai! Naudodami Olympus PEN, gražius vaizdus į savo išmanųjį telefoną galite perkelti vos vienu paspaudimu. Integruota WI-FI ir nemokama OI.Share programa suteikia galimybę akimirksniu bendrinti geriausius vaizdus bet kur ir bet kada.

 • Alternatyvios prekės

  69900  - 79900