Prekių katalogas

Olympus RecMic

 • Olympus RecMic

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Puikus USB mikrofonas, galintis užfiksuoti balsą jums sėdint prie stalo, ir tuo pat metu viena ranka leidžiantis valdyti programinę įrangą. Tai yra kaip niekad patogu diktuojant ir atpažįstant kalbą. 

  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Dažnių diapozonas
  100 ‑ 14.000 Hz (su PCM įrašymu)
  Išorės dydis
  44.6 x 31.6 x 154 mm
  Svoris
  206 g
 • Pilnas profesionalus valdymas vienoje rankoje
  RecMic serija yra pažangi tiesioginio garso įrašymo sistemų su USB mikrofonu serija, sukurta profesionalams, kaip, pavyzdžiui medikams, teisininkams, bei daugelio kitų pramonės šakų atstovams. Dešimtmečių patirtis ir tokio pobūdžio techninės įrangos tobulinimas išsirutuliojo holistiniu raidos požiūriu, kuomet visada yra atsižvelgiama į priklausomybę tarp prietaiso, programinės įrangos, bei vartotojo – visada yra siekiama neprilygstamo patogumo. RecMic taip pat pranoksta patvarumu ir ergonomiškumu, puikia garso kokybe, bei vientisa integracija į įvairią specializuotą trečių šalių programinę įrangą (pavyzdžiui, kalbos atpažinimo programinę įrangą Dragon NaturallySpeaking™).

  Aukštos kokybės mikrofonų sistema

  Visuose RecMic įtaisuose yra žemų dažnių kryptinis mikrofonas, kuris yra kruopščiai sukurtas taip, kad galėtų išgauti geriausią įmanomą garso kokybę diktuojant, bei atkuriant garsą. Jis sumažina nepageidaujamą fone esantį triukšmą aukštu signalo/triukšmo santykiu. Mikrofonas taip pat yra aprūpintas vėjo triukšmo slopintuvu, kuris sumažina kvėpavimo sukeliamą triukšmą, bei smūgių slopintuvu, sumažinančiu trinties sukeliamą triukšmą valdymo metu. Visa tai užtikrina gerus diktavimo rezultatus.

  • Viršus apsaugotas tinkleliu
  • Apsauga nuo vėjo
  • Smūgių slopintuvas

  Patikimas šoninis jungiklis
  Kartu su ergonomiškumu, kuriuo pasižymi RecMic prietaisų konstrukcija, šie mikrofonai taip pat gali pasigirti patogiu valdymu viena ranka, kuomet įrašas užsitęsia ilgai. Tam pasitarnauja šoninis jungiklis*, kuriame yra patikimas guminis ritininis mechanizmas, užtikrinantis sklandų valdymą vos vienu nykščiu. Negana to, kad jis yra patikimas ir intuityviai naudojamas, jis taip pat sumažina galimybę netyčia nuspausti mygtukus, bei susilpnina valdymo metu sukeliamą triukšmą. Tai užtikrina geresnę garso kokybę.

  Lazerinis rodomasis rutuliukas, skirtas pelės valdymui

  Taip pat labai patogus valdymui viena ranka, kuomet įrašas užsitęsia ilgai, yra lazerinis rodomasis rutuliukas* glotniu paviršiumi, su labai tiksliu lazeriu. Jo didelis diametras pagerina tikslumą, ir leidžia pastoviai naršyti kompiuteryje. Rutuliuko paviršiuje yra didelio molekulinio svorio polietileno plėvelė, kuri yra ypatingai atspari įbrėžimams – tai užtikrina tinkamiausią slidumą ir sklandų valdymą be triukšmo, kuris galėtų sugadinti įrašomo garso kokybę.

  Labai patvarus USB kabelis

  Olympus prietaisai yra sukurti ilgam tarnavimui, todėl profesionalus USB kabelis, kuris tvirtinamas prie RecMic garso įrašymo prietaisų, yra 10 kartų patvaresnis, nei įprasti USB kabeliai. Dar daugiau – kabelio įvorė, įmontuota prietaisų viduje, sustiprina elastingumą, o tai reiškia, jog galima pamiršti atvejus, kuomet reikėdavo keisti gaminius dėl nekokybiško USB kabelio. Fiksuota USB kabelio jungtis taip pat apsaugo prietaisus nuo vagysčių, bei nuo perkėlimo iš jiems skirtos vietos.

  Programuojami mygtukai, skirti individualiam darbo srautų pritaikymui
  RecMic serija pasižymi penkiais mygtukais – pradedant priekyje esančiais F1 - F4, ir baigiant vienu, esančiu gale, kurį galima priskirti įvairioms funkcijoms, tenkinančioms individualius poreikius, arba įrašymo aplinką. Šis apčiuopiamas valdymas leidžia naudotis prietaisu viena ranka, į jį nė nepažvelgus. Profesionaliame darbe tai yra dar patogiau, nei naudojantis bet kuriuo įtaisu, valdomu liečiamu ekranu. Užrakinimo funkcija spustelint leidžia vartotojui
  tempti ir šalinti objektus arba pažymėti teksto paragrafus viena ranka.

  Įrenginio konfigūracijos tvarkytojas (DCM)

  RecMic serija sukurta taip, kad geriausiai derėtų su Dragon NaturallySpeaking™ kalbos atpažinimo programine įranga – taip pasiekiami tobuli rezultatai, kurie pasižymi didesniu tikslumu, nei anksčiau. Įrenginio konfigūracijos administratorius – tai programinė įranga, kuri leidžia nesunkiai valdyti trečių šalių taikomąsias programas, kaip, pavyzdžiui, Dragon NaturallySpeaking™. Mygtukams galima priskirti skirtingus įvykius, o šoninį jungiklį - atitinkamai kiekvienai taikomajai programai. Nustatymų vedlys kasdienėje veikloje suteikia vartotojui neįkainojamą pagalbą konfigūruojant taikomąsias programas.

  RecMic administravimo centras
  Olympus sukūrė RecMic administravimo centrą mažoms ir vidutinėms organizacijoms, kuris yra specialiai suprojektuotas centralizuotai valdyti visiems instaliuotiems RecMic prietaisams. RecMic administravimo pultas* suteikia administratoriui galimybę valdyti RecMic vartotojų ir vartotojų grupių nuostatas, centralizuotai kontroliuoti nuostatas, skirtas taikomosioms programoms, esančioms klientų kompiuteriuose, bei visuose prietaisuose atnaujinti programinę aparatinę įrangą.