Prekių katalogas

Olympus VN-741PC

 • Olympus VN-741PC

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Didelio skersmens visakryptis mikrofonas, slopinantis triukšmą, įrašo garsą, sklindantį iš bet kurios krypties. Kadangi triukšmas ir kvėpavimo garsas - slopinami, šis diktofonas puikiai tinka diktuoti.

  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Atminties tipas
  4 GB vidinė atmintis
  Įrašymo formatai
  MP3
  Dažnių diapozonas
  128 kbps / 40 - 17.000 Hz; 64 kbps / 40 - 15.000 Hz; 8 kbps / 40 - 3.500 Hz
  Baterijos tipas
  2 x AAA
  Išorės dydis
  111,5 x 39 x 18 mm
  Svoris
  77 g
 • Triukšmą slopinantis mikrofonas

  Didelio skersmens visakryptis mikrofonas, slopinantis triukšmą, įrašo garsą, sklindantį iš bet kurios krypties. Kadangi triukšmas ir kvėpavimo garsas - slopinami, šis diktofonas puikiai tinka diktuoti.

  Žemų dažnių filtras

  Filtras veiksmingai pašalina žemesnių dažnių triukšmą, sukeliamą, pavyzdžiui oro kondicionierių, projektorių ar vėjo. Todėl įrašai bus dar aiškesni.

  Išmanusis AUTO rėžimas

  Įrašus klausytis bus patogiau, nes Išmanusis Auto režimas automatiškai koreguoja įrašymo garsumo lygį, priklausomai nuo garso šaltinio. Kai garsas yra didelis - diktofonas mažina įrašymo garsą ir atitinkamai padidina kai garsas yra mažas. Taip pasiekimas tolygus garso įrašymas.

  Paprastasis rėžimas

  Šiuo diktofonu, turinčiu du ekrano režimus, pradedantieji galės naudotis labai lengvai. Jei pasirinktas paprastasis režimas, ekrane dideliu šriftu rodoma tik esminė informacija, o meniu galima rinktis tik dažniausiai naudojamas funkcijas. Jei naudotojas labiau pažengęs, jis gali rinktis įprastinį režimą, kuriuo rodomos visos funkcijos ir visos meniu parinktys.

  Įtraukiama USB jungtis

  Išsaugokite duomenis paprastai ir patogiai naudodami įtraukiamą USB jungtį. Paprasčiausiai prijunkite prie savo PC ar Mac ir perkelkite duomenis į kitas išorines laikmenas. Taip pat diktofoną galite naudoti kaip USB raktą įvairiausių duomenų perdavimui.

  Įrašimo aplinkos pasirinkimas

  Pasirinkite aplinką, kurioje pageidaujate įrašyti. Optimalius įrašymo parametrus diktofonas parinks akimirksniu. Taip pat galite prijungti papildomus priedus telefoninių pokalbių įrašymui ar analoginių kasečių konvertavimui į skaitmeninį pavidalą.

  Integruotas stovas

  Į diktofono nugarėlę integruotas stovas, todėl naudotis juo ant stalo dar paprasčiau. Taip sumažėja triukšmas nuo paviršiaus - įrašai tampa nepriekaištingai aiškūs.

   

  Nuoroda į gamintojo sveitainę