Prekių katalogas

Quadralite Hexadecagon Softbox

 • Quadralite Hexadecagon Softbox

  7200 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Idealus sprendimas mados ir portretų fotografijai.

  Gamintojas
  Quadralite
 • Lengvas ir greitai paruošiamas darbui.

  Softbox'o rėmas pagamintas iš aliuminio, todėl yra tvirtas ir kartu pakankamai lengvas, kad būtų patogiai transportuojamas. Konstrukcija pasižymi greitai išskleidžiamu, skėtiniu mechanizmu - pasiruošt darbui studijoje ar lauke užtruks vos kelias sekundes.
  Unikalus, gilus heksadekagono profilis išskiria šią šviesdėžę iš kitų softbox'ų. Fotografuojamas objektas bus apšviestas tikslingai, šviesa suvaldyta bei itin švelni. O modelio akyse susifomuos gražūs, portretą pagyvinantys atspindžiai. Maksimaliam šviesos išsklaidymui skirti net du - išorinis ir vidinis - skalidytuvai, kurie gali būti tvirtinami atskirai pagal poreikį. Jie pagaminti iš aukštos kokybės polisterio. Medžiagos spalva ir tankis specialiai gamintojo parinkti, siekiant užtikrinti tinkamą baltos spalvos balansą bei neiškraiytas fiksuojamas spalvas. Be abejo, universalumas taip pat neatsiejama šio Quadralite produkto savybė. Šviesdėžė turi plačiai naudojamą BOWENS jungtį. Tai užtikriną platų suderinamų blyksčių asortimentą.

  Dėl didelio dydžio ir svorio, 150cm skersmens softbox'ą rekomenduojama naudoti su šiomis Quadralite blykstėmis: Pulse X 600/800/1200, Pulse Pro X 400/600/800, Atlas 600 Pro TTL.