Prekių katalogas

Sisteminis fotoaparatas Fujifilm X-T4

 • Sisteminis fotoaparatas Fujifilm X-T4

  159900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  26 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Geresnis AF ir 5 ašių stabilizacija.

  X-T4 modelyje išlaikytas klientų įvertintas "x-Trans CMOS 4" jutiklis. Pasižymintis 26.1 megapikselių raiška, ketvirtos kartos jutiklis naudoja unikalų spalvų filtrą, suvaldantį klaidingas spalvas ir muarinius (angl. moiré) iškraipymus. Jo atgalinio apšvietimo (angl. back-illuminated) sistema pagerina vaizdo kokybę.

  Patobulintas autofokusas veikia sparčiau ir tiksliau, net sudėtingomis apšvietimo sąlygomis iki -6 EV. Atnaujintas keturių branduolių procesorius užtikrina spartų duomenų apdorojimą fotografoujant serijomis iki 15k/s (mechaniniu užraktu) ar iki 20k/s (elektroniniu užraktu), arba net iki 30k/s (elektroniniu užraktu ir 1.25x apkarpymu). Taip pat atnaujintas mechaninis užraktas, kuriam suteikima 300000 kadrų garantija.

  Vienas svarbiausių patobulinimų X-T serijoje. Korpuse įdiegtas 5 ašių stabilizacijos mechanizmas. Efektyvi sistema kompensuoja iki 6.5 EV. Stabilizacija veikia su dauguma X-Series objektyvų. Taip pat įdiegta skaitmeninė 4 ašių stabilizacija, kurią rekomenduojama naudoti filmuojant vaizdo įrašus iš rankos.

  Profesionalūs vaizdo įrašai.

  X-T4 palaiko puikios UHD 4K, 60 k/s, 16-bit raiškos filmavimą. Norintiems sulėtintų vaizdo įrašų, patiks Full HD, iki 240k/s raiškos galimybės. Tarp palaikomų video formatų yra H.264/MPEG-4 AVC ir H.265/HEVC, suteikiantį didesnio duomenų srautų suglaudinmą ir leidžiantį filmuot 4K raiškos 60 k/s, 200 Mbps, ir tuo pačiu metu perduoti vaizdą HDMI jungtimi. Taip pat įdiegtas naujas triukšmo mažinimo algoritmas ir 4K raiškos triukšmo mažinimas. Minimalus jautrumas filmuojant "F-Log" medžiagą buvo sumažintas nuo ISO 800 iki ISO 640, siekiant kuo geriau atitikt videografų poreikius. 

  Pažįstamas, atnaujintas retro dizainas.

  X-T4 išsaugojo itin populiarų pirmtako dizainą su didesniais pagrindiniais kontroliniais ratukais ir mygtukais bei ryškesnėmis, aiškesnėmis paspaudimo funkcijomis. Ratukai Išdėstyti korpuso viršuje, o didelio ryškumo, 3.69 mln. vaizdo taškų turintis OLED vaizdo ieškiklis, per vidurį. Pastarojo dioptrijų nustatymas užfiksuojamas, kad netyčiomis nebūtų išderintas.

  Korpuse įmontuotas vartomas, lietimui jautrus 3 colių įstrižainės LCD ekranas. Puikiai tinkantis fotografuoti iškėlus aparatą virš minios ar itin žemu kampu nuleidus prie pat žemės. Taip pat padės nepamest kompozicijos norint pasidaryt self'į ar kuriant vlog'us. Apgalvotas rankenos dizainas užtikrina stabilumą ir komfortą net naudojant didesnius ir sunkesnius objektyvus.

 • Alternatyvios prekės

  Fujifilm X-T30 II

  Mažasis GALIŪNAS

  81000  - 118800