Prekių katalogas

Smallrig kroviklis FDL-USB-C NP-FW100

 • Smallrig kroviklis FDL-USB-C NP-FW100

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Dvigubas kroviklis.

  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
 • "SmallRig NP-FW100" fotoaparato akumuliatoriaus įkroviklis pagamintas iš aukštos kokybės ABS+PC ugniai atsparios medžiagos. Paviršius yra matinis, atsparus aukštai temperatūrai, apčiuopiamas ir patvarus. Įmontuotas akumuliatoriaus skyrius yra tokio paties dydžio kaip ir originalus fotoaparato akumuliatorius, glaudžiai priglunda prie fotoaparato akumuliatoriaus skyriaus ir montuojamas neužsikertant. Įkroviklyje pritaikyta dvigubo lizdo konstrukcija, kuria vienu metu galima įkrauti du akumuliatorius. LCD ekrane realiuoju laiku rodoma įkrovimo įtampa, įkrovimo srovė ir įkrovimo kiekis, todėl naudotojai gali intuityviau matyti įkrovimo įtampą, įkrovimo srovę ir kiekį. Įkroviklyje įmontuota USB-A įkrovimo linija ir USB-C įvesties prievadas, kurį galima įkrauti bet kokiu būdu per įkroviklį, automobilio įkroviklį ir mobiliojo ryšio maitinimo šaltinį.

  Pastaba:
  1. Kad įkrovimo patirtis būtų geriausia, rekomenduojama naudoti maitinimo adapterį su didesne nei 5 V⎓1A išvestimi. Nenaudokite dviejų įvesties sąsajų vienu metu.
  2. Rankiniu būdu išmatuotas svoris ir dydis gali būti netikslus.
  3. Rinkinyje nėra USB maitinimo adapterio.
  4. Su įkrovikliu pateikiamas matuoklis, padedantis parodyti, kiek įkrovėte (mAh). Jei akumuliatorius laikinai atjungiamas, skaitiklis perskaičiuos jo įkrautą talpą (mAh).

  Dėžutėje:
  1 × Dvigubas akumuliatoriaus įkroviklis (įmontuotas USB-A kabelis)

  Specifikacijos:
  Įkroviklio įvestis
  USB-C: 5V⎓2.1A (min.), USB-A: 5V⎓2.1A (min.)

  Įkroviklio išvestis:
  8,4 V⎓1000 mA (vienas)
  8,4 V⎓1000 mA (dvigubas)

  Gaminio matmenys: Įkroviklio matmenys: 90×56×27 mm
  Pakuotės matmenys: 120×102,5×43 mm
  Grynasis svoris: Įkroviklis: 65 g