Prekių katalogas

Sony A6600

 • Sony A6600

  143900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  22 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Aukšta vaizdo kokybė iš pagrindų.

  24.2 megapikselių APS-C vaizdo jutiklis labai efektyviai surenka šviesą, turi platų jautrumo diapazoną ir veikia tyliai net naudojant didelius ISO nustatymus. Kartu su naujausios kartos BIONZ X vaizdo apdorojimo moduliu jis leidžia užfiksuoti vaizdus, pasižyminčius nuostabiu aiškumu ir tekstūros atkūrimu. 

  Šiame modelyje patobulintas spalvų atkūrimas. Iš Sony pripažintų pilno kadro fotoaparatų paveldėti algoritmai lemia tikslų spalvų atkūrimą. Gerokai patobulintas žmogaus odos atspalvių ir ryškiaspalvių gėlių perteikimas. Taip pat koreguojamos dantytos linijos ir fiktyvios spalvos.

  Tikroviškas 4K HDR (HLG) filmavimas.

  Visų pikselių nuskaitymas be pikselių kvantavimo, įgalina didelės 4K raiškos filmavimą. Naudojamas HLG (angl. Hybrid Log-Gamma) vaizdų profilis užtikrina spartų HDR darbą. Prie vaizdo kokybės taip pat prisideda sudėtinga 5 ašių vaizdo stabilizavimo technologija, kompensuojanto fotoaparato sujudinimą horizontalia ir vertikalia kryptimis.

  Galite įrašyti filmus sulėtintai (iki 5 kartų) ir greita eiga (iki 60 kartų) tiesiogiai fotoaparatu arba naudoti 120 kadr./sek. „Full HD“ raišką, kad montavimo metu sukurtumėte aukštos kokybės sulėtintą įrašą. S-Log3 ir S-Log2 gamos kreivės yra didelio dinaminio diapazono (iki 1300%), kad būtų sumažintas išbaltinimas ir išjuodinimas bei būtų galima naudoti platesnį spalvų gradacijos spektrą montavimo metu. Patogias lietimo funkcijas, tokias kaip jutiklinis fokusavimas ir jutiklinis sekimas, Aα6600 fotoaparato ekrane galima pasiekti ir kai prie fotoaparato prijungti išoriniai ekranai. 

  Patikimas ir nuoseklus autofokusas.

  Tankiai išdėstyti fokusavimo taškai aprėpia 84% kadro, o sparti hibridinio autofokuso sistema sujungia fazių ir kontrasto aptikimo AF, kad pasiektų didžiausią pasaulyje 0.02 fokusavimo spartą. Kai objektai juda, aplink juos išdėstyti AF taškai aktyvinami, kad būtų preciziškai sekami. 

  Fotoaparato sekimo sistemos remiasi unikaliais dirbtiniu intelektu (angl. artificial intelligence) pagrįstais objekto atpažinimo algoritmais. Jie apdoroja erdvinę informaciją, kurią sudaro duomenys apie spalvą, struktūrą (šviesumą), nuotolį (gylį), ir seka objekto akį ir veidą – visa tai vyksta realiu laiku dideliu greičiu. Paleiskite sekimą realiuoju laiku iki pusės nuspausdami užraktą arba tiesiog pasirinkite objektą paliesdami ekrane. Sekimą taip pat galite paleisti priskirdami funkciją "Sekimas įjungtas" pasirinktiniam klavišui. 

  Žmonių ir gyvūnų akių aptikimo AF vyksta realiuoju laiku. Novatoriški Sony akių aptikimo algoritmai pritaikyti tiek gyvūnų, tiek žmonių akims. Akių aptikimo autofokusas realiuoju laiku suteikia nuolatinį akių sekimą fiksuojant judančius portretus. Galite skirti prioritetą kairiajai arba dešiniajai akiai; funkcija veikia net kai veidas iš dalies uždengtas, apšviestas iš nugaros arba nukreiptas žemyn.

   

 • Alternatyvios prekės

  Fujifilm X-T30 II

  Mažasis GALIŪNAS

  81000  - 118800 
  329900 
  69900  - 79900 
  97800  - 135900