Prekių katalogas

Sony A7 Mark IV

 • Sony A7 Mark IV

  255500 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  Full Frame (36 x 24 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  33 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Sony A7 Mark IV

  „α7 IV“ užtikrina pažangias fotografavimo ir filmavimo galimybes, todėl tai tobulas hibridinis įrenginys, suteikiantis puikius vaizdus bei momentinį pateikimą ir platinimą, „α7 IV“.

  Naujas 33 MP2 viso kadro galinio apšvietimo CMOS vaizdo jutiklis 

  Naujas „α7 IV“ 33,0 megapikselių „Exmor R™“ CMOS vaizdo jutiklis užtikrina neįtikėtiną efektyvumą ir puikią vaizdo kokybę tiek fotografuojant, tiek filmuojant, didelio greičio skaitymą, didelį jautrumą, mažą triukšmą, ypač tikslų spalvų atkūrimą.  

  Pavyzdinio lygio vaizdų apdorojimas su BIONZ XR™ 

  „α7 IV“ naudoja naujausią vaizdų procesorių, todėl labai pagerinamas našumas, vaizdo kokybė ir spalvų atkūrimas. Didelis apdorojimo greitis palengvina patogų nuolatinį fotografavimą, taip pat pagerina veikimą atliekant duomenų perdavimą. 

  Greitas, tikslus fokusavimas sudėtingiems gyvūnų kadrams

  Iš anksto nustatydami objekto aptikimo reikšmę "Animal" (gyvūnas), galite automatiškai aptikti ir sekti gyvūno akis, kad geriau užfiksuotumėte tiek laukinės gyvūnijos kadrus, tiek naminių gyvūnėlių vaizdus. Gyvūnų akių aptikimo AF patobulintas – patikimas sekimas ir tikslus fokusavimas, netgi kai gyvūno veidas yra apverstas aukštyn kojomis.

  „Real-time Eye AF“ paukščių akių autofokusavimui 

  Pirmą kartą „α“ serijoje paukščių akių aptikimas galimas tiek filmuojant, tiek fotografuojant – tiesiog nustatykite objekto išankstinę nuostatą "bird" (paukštis). Stulbinantis fotoaparato greitis ir tikslumas leidžia automatiškai sekti konkretų paukštį, nesvarbu, ar jis kažkur tupi ar skrenda, todėl išlaikomas stabilus akies fokusavimas nepaisant greitų ir nenumatomų judesių. 

   

 • Alternatyvios prekės

  Sony A7S III

  Vaizdo inovatoriams.

  388000 
  189800  - 201900