Prekių katalogas

Sony Cyber-shot DSC-RX100 VII

 • Sony Cyber-shot DSC-RX100 VII

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 Milijonų vaizdo taškų
  Sensoriaus dydis
  1″ (13.2 x 8.8 mm)
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Objektyvo optinis artinimas
  8x
  Skaitmeninio fotoaparato tipas
  Kompaktinis
 • Išskirtinės charakteristikos ir elegantiška konstrukcija.

  Fotoaparate yra visos funkcijos, kurių prireiks norint užfiksuoti būtent TĄ akimirką. Platus 24-200mm priartinimo diapazonas, žaibiškai greitas autofokusas, greitas serijinis fotografavimas iki 20k/s. Dar patobulintos vaizdo įrašų galimybės - įmontuotas 3.5mm audio jungtis. Galima prijungti papildomą išorinį mikrofoną arba belaidę garso įrašymo sistemą. Profesionalų lygio funkcionalumas – visa tai išskirtinai kompaktiškame korpuse. Spartaus hibridinio autofokuso sistema užtikrina greičiausią savo klasėje fokusavimą.

  Ištobulinta, aukštos kokybės optika.

  Fotoaparate įmontuotas naujai sukurtas ZEISS Vario-Sonnar T* 24-200mm f2.8–4.5 objektyvas. Naujoji objektyvų sistema yra veiksmingai sukonfigūruota, kad būtų pasiekta maksimali raiška ir aiškumas visame priartinimo diapazone. Konstrukcijoje panaudoti keturi patobulintus asferiniai (angl. Advanced Aspherical) lęšiai bei du itin mažos dispersijos elementai. Tai kišeninio dydžio įrenginiui suteikia išskirtinį teleobjektyvo pajėgumą, o fotografui – daugiau laisvės kurti. Suvaldytos visos sferinės, koma ir chromatinės aberacijos.

  Optinis SteadyShot™ stabilizatorius.

  Savo pažangią vaizdo stabilizavimo sistemą Sony ištobulino dar labiau. Efektyvus vaizdo stabilizavimas iki 4 ekspozicijos žingsnių. Fotografavimas fotoaparatą laikant rankoje yra patikimas ir stabilus, todėl aukštos kokybės vaizdus užfiksuokite net dideliu atstumu ir esant prieblandai.

   

 • Alternatyvios prekės