Prekių katalogas

Sony objektyvas E PZ 10–20 mm F4 G

 • Sony objektyvas E PZ 10–20 mm F4 G

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  APS-C Sony fotoaparatams

  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampiai objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Sony mažas, lengvas APS-C Objektyvas 10–20 mm F4 G 

  Mažiausias ir lengviausias pastovus F4 su ypač plačiu APS-C galingu priartinimu 1 sūlo puikų mobilumą ir nuotraukų bei filmų kokybę. Sklandus, universalus galingas priartinimas greičio ir kadravimo valdymui, suteikiant ypatingos raiškos dinamiškoms ypač plačioms vizualinėms perspektyvoms. 

   

  Dinamiškos perspektyvos ir vaizdiniai

  10 mm (35 mm viso kadro atitikmuo: 15 mm) židinio nuotolis priartinimo diapazono plačiame gale suteikia ypač plačius matymo kampus, kurie gali apimti dideles scenas ir daugiau atskleisti mažose erdvėse. Su universaliu objektyvu galima daryti dinamiškas nuotraukas naudojant unikalias perspektyvas, efektyviai atskiriant objektą nuo fono ir filmuose pabrėžiant atstumą ar greitį. 

  Išskirtinė optika kompaktiškame objektyve 

  Trys asferiniai elementai slopina lauko kreivumą ir astigmatizmą, o ED (ypač mažos sklaidos) asferinis elementas sumažina chromatinę aberaciją, kad būtų užtikrina didelė raiška visame vaizde, naudojant 10–20 mm priartinimo diapazoną (35 mm viso kadro atitikmuo: 15–30 mm). Natūraliai atrodančio G serijos objektyvo bokeh suteikia įspūdingą raišką su min. 0,2 metro AF atstumu ir min. 0,13~0,17-metro MF atstumu. 

  Reaktyvus galingas priartinimas

  Nauja elektroninė galingo priartinimo sistema iš karto priartina pasukus priartinimo žiedą, kad kūrėjo ketinimai būtų patikimai įgyvendinti. Taip pat naudojama priartinimo svirtis, kuri lengvai priartina lėtai, pastoviu greičiu, ką sunku padaryti su rankiniu priartinimu. Priartinimas valdomas ir nuotoliniu būdu, naudojant GP-VPT2BT rankeną, RMT-P1BT nuotolinio valdymo pultą arba programą „Imaging Edge Mobile“.2 

  Optimizuota sklandiems filmams 

  Pažangi objektyvo technologija sumažina fokusavimo pokyčius, o taip pat fokusavimo ir ašinį poslinkį priartinant, kad visada būtų fiksuojamas sklandus, aukštos kokybės filmo įrašas. Kuo labiau sumažinti nepageidaujami, blaškantys matymo kampo ir kadravimo pokyčiai, kad žiūrovas galėtų visiškai pasinerti į vaizdinius. 

  Išskirtinis AF nuotraukoms ir filmams 

  Du linijiniai varikliai užtikrina greitą, tylų, mažai vibruojantį automatinį fokusavimą, galintį sklandžiai sekti objektus filmuojant didelio kadrų dažnio filmus ir patikimai seka greitai judančius objektus nuolat fotografuojant dideliu greičiu. Fokusavimas itin svarbus filmuojant 4K arba 8K filmus, ypač priartinant. Objektyvas lengvai fokusuoja, sklandžiai ir tyliai seka greitus objektus.