Prekių katalogas

SONY FE 70-200MM F2.8 GM OSS II

 • SONY FE 70-200MM F2.8 GM OSS II

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 •  Sony FE 70-200MM „G Master F2.8“ kintamojo nuotolio teleobjektyvas 

  Visa naujausios „Sony“ objektyvo technologijos jėga sujungia skiriamąją gebą ir išskirtinį „bokeh“ efektą lengviausiame pasaulyje2, didelės diafragmos „G Master“ kintamojo nuotolio teleobjektyve. Pagerintas AF našumas, todėl „FE 70-200mm F2.8 GM OSS II“ gali užtikrinti visą pažangių fotoaparatų ir kamerų korpusų potencialą. 

  Beprecedentė vaizdo kokybė

  Vaizdo kokybė yra tiesiog puiki visame priartinimo diapazone esant bet kokiam nuotoliui. Du asferiniai elementai, vienas XA (itin asferinio), užtikrina didelę raišką visoje srityje. Du ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementai, du „Super ED“ stiklo elementai ir vienas ED asferinis iki minimumo sumažina chromatinę aberaciją, o „Sony Nano AR Coating II“ mažina atspindžius ir dvejinimą. Galimi didelio našumo 1,4x ir 2x telekonverteriai 

  Dailus „G Master“ „bokeh“ efektas 

  Gražus „G Master“ „bokeh“ pasiekiamas naudojant pažangią optinę konstrukciją, F2.8 diafragmą ir naują 11 plokštelių diafragmos įtaisą. XA elementas su 0,01 mikrono paviršiaus tikslumu slopina „bokeh“ efekto ratilus, o diafragmos įtaisas padeda išgauti apskritą „bokeh“. Stambaus plano „Bokeh“ taip pat puikus; minimalus fokusavimo atstumas yra 0,4 m (1,32 pėdos) esant 70 mm ir 0,82 m (2,69 pėdos) esant 200 mm. 

  Greitas, tikslus AF leidžia fiksuoti kūrybiškai 

  Keturi „Sony“ originalūs XD (itin dinamiški) linijiniai varikliai užtikrina didelę varomąją jėgą, kuri padidina AF greitį 4 kartais4, palyginti su ankstesniu modeliu5. Pavyzdžiui, sekant artėjantį trumpų nuotolių bėgiką, sekimas priartinant pagerėja maždaug 30 %6, palyginti su ankstesniu modeliu5, todėl labai padidėja gero kadro tikimybė.