Prekių katalogas

Sony objektyvas E 15 mm F1,4 G

 • Sony objektyvas E 15 mm F1,4 G

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  APS-C Sony fotoaparatams

  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampiai fiksuoto židinio objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Įspūdingas perteikimas ir suliejimas

  Su įspūdingu „G Lens“ objektyvu ir F1.4 suliejimu šis 15 mm (35 mm viso kadro atitikmuo: 22,5 mm) plačiakampis nekintamo židinio objektyvas APS-C korpusams gali suteikti dinamiškų perspektyvų. Nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate, puikus veikimas ir AF našumas dera kompaktiško įrenginio universalumu. 

  Įspūdinga „G Lens“ objektyvo skyra

  Novatoriška optinė konstrukcija, apimanti tris asferinius elementus, veiksmingai koreguoja lauko išlinkį ir aberaciją, užtikrindama išskirtinę skyrą plačiame 15 mm objektyvo regėjimo lauke, net esant visai F1.4 diafragmai. Vienas ED (itin mažos sklaidos) stiklo elementas ir vienas „Super ED“ stiklo elementas slopina spalvinę aberaciją ir veiksmingai sumažina periferinių spalvų iškraipymą. 

  Kvapą gniaužiantis suliejimas esant atvirai diafragmai

  Didelė F1.4 diafragma leidžia išgauti nuostabų suliejimą, kurį sustiprina tiksliai valdoma sferinė aberacija ir 7 menčių apskrita diafragma. 0,17 metro minimalus fokusavimas ir 0,15 karto maksimalus priartinimas 1 leidžia priartėti prie objekto sukuriant gilų fono suliejimą. Įspūdingos fotografavimo stambiu planu galimybės yra privalumas tiek filmuojant, tiek fotografuojant. 

  Kompaktiškas, teikiantis naujų fotografavimo galimybių

  Dėl mažo dydžio ir lengvumo objektyvas puikiai tinka kompaktiškiems APS-C fotoaparatų korpusams. Dizainas, kuris maksimaliai išnaudoja asferinių elementų privalumus, ir trumpas atstumas be veidrodžio nugarėlėje užtikrina 66,6 x 69,5 mm (2-5/8 x 2-3/4 col.) objektyvo, sveriančio 219 g (7,8 unc.), našumą. Puikus pasirinkimas plataus kampo kraštovaizdžiams, architektūrai, interjerams ir momentinėms nuotraukoms. 

  Patobulintas AF išnaudoja viso kūno greičio potencialą

  Du tiesiniai varikliai suteikia didelės diafragmos objektyvui tikslų automatinį fokusavimą ir sekimo našumą. AF ir sekimas yra tokie jautrūs, kad galima visiškai išnaudoti visą naudojamo kūno greičio potencialą, kad net greitai ar netolygiai judančius objektus būtų galima užfiksuoti tyliai ir patikimai.