Prekių katalogas

Tamron SP 15-30mm f2.8 DI VC USD G2

 • Tamron SP 15-30mm f2.8 DI VC USD G2

  105900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Tobulesnis Tamron SP 15-30mm f2.8 Di VC USD įpėdinis.

  Kaip ir kiti Tamron G2 serijos objektyvai, šis turi dvigubą mikroprocesorių, suteikiantį spartesnį, tikslesnį autofokusavimą ir geresnį vaizdo stabilizavimą. Kartu su pastovia visame diapazone, šviesia 2.8 diafragma, galite fotografuoti ilgesniais išlaikymais ar prasto apšvietimo sąlygomis tiesiog iš rankos, visai be trikojo! 
  Naujas ultragarsinis fokusavimo varikliukas suteikia ne tik tikslumą, greitį, bet ir užtikriną itin tylų darbą, pvz., fotografuojant vestuvių ceremoniją. 

  Optika be trūkumų.

  Įprastai visų plačiakampių objekyvų silpnybė - didelis, išgaubtas priekinis lęšis, į kurį patekus tiesioginė šviesa, sukuria atspindžius kadro kraštuose. Tačiau Tamron surado sprendimą. Patobulintos konstrukcijos objektyve įmonduota 18 elementų, suskirstytų į 13 grupių. Tarp jų, vienas asferinis lęšis įmontuotas objektyvo priekyje, o dar du - gale. Taip pat panaudoti net trys LD (angl. Low Dispersion) stiklai. Objektyvo lęšiai padengti trimis specialiomis dangomis: AX (angl. Antireflection Expand), eBAND (angl. Extended Bandwidth & Angular-Dependency) ir BBAR (angl. Broad-Band Anti-Reflection). AX danga sukurta išskirtinai didelio išlenkimo stiklams, dažniausiai pasižymintiems chromatinėmis aberacijomis, vidiniais atspindžiais, bei kitais netobulumais. Fluorino danga skirta objektyvo priekinio lęšio atsparumui didinti (saugo nuo purvo, pirštų antspaudų, drėgmės). Šios dangos, kartu su anksčiau minėtomis, išsprendžia visus rūpesčius. Vaizdas maksimaliai apsaugomas nuo įvairių galimų iškraipymų ir užtikrinamas geriausias ryškumas visame kadre, nuo krašto iki krašto.

  Objektyvas nepamainomas peizažo, kelionių, architektūros fotografijų žanruose.