Prekių katalogas

Tamron SP 35mm f1.4 Di USD

 • Tamron SP 35mm f1.4 Di USD

  83000
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Optiškai tobuliausias Tamron SP serijos objektyvas.

  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampiai fiksuoto židinio objektyvai
  Stabilizatorius
  Yra
  Garantija
  5 metai
 • Superior Performance - 40 metų sukaktis.

  Objektyvas žymi 40 metų Tamron SP (angl. Superior Performance) serijos objektyvų jubiliejų. Su šviesia diafragma, nepriekaištinga optine kokybe ir greitu automatiniu fokusavimu, šis objektyvas yra idealus reportažui, gatvės fotografijai, portretams, vestuvėms ir sportui.

  Nepriekaištinga konstrukcija.

  Objektyvo kostrukciją sudaro 14 elementų, suskirtytų į 10 grupių.Tarp jų yra 3 asferiniai lęšiai, ištaisantys sferines aberacijas. Visi kartu, minėti elementai užtikrina maksimalų aštrumą visame kadre, nuo krašto iki krašto, net fotografuojant plačiai atverta diafragma. 4 mažos dispersijos (angl. low dispersion) elementai efektyviai sumažina chromatines aberacijas tiek, kad jos tampa praktiškai nematomos. 9 apvalinti lapeliai ir labai šviesi f1.4 diafragma puikiai fiksuoja lauko gylį, kuria itin gražų, švelnų sulieto fono, bokeh efektą.

  Tylų, tikslų bei greitą autofokusą užtikrina Tamron USD (angl. Ultrasonic Silent Drive) variklis. Objektyvo lęšiams panaudota patobulinta BBAR-G2 danga, kuri užtikriną puikius, kontrastingus rezultatus fotografuojant įvairaus apšvietimo sąlygomis.

  Apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės.

  Elegantiškas, juodos spalvos korpusas paižymi tvirta ir patikima konstrukcija. Išorė atspari sukrėtimui bei įbrėžimams. Viduje yra papildomų tarpinių, saugančių nuo drėgmės ir dulkių patekimo į objektyvo vidinius mechanizmus. Priekinis objektyvo lęšis padengtas specialia fluorino danga, kuri atstumia vandenį ir riebalines dėmes. Lęšį lengva valyti. Be to, Tamron išsiskiria iš kitų gamintojų objektyvams suteikiama net 5 metų garantija.

  Patikima investicija.

  Objektyvas sukurtas pilno kadro Canon ir Nikon fotoaparatams. Tačiau taip pat puikiai veikia su APS-C jutiklį turinčia minėtų gamintojų technika. Beje, gali būti naudojamas su naujausiais Canon EOS R ir Nikon Z6 sisteminiais fotoaparatais (naudojant EF -> EOS R, FTZ adapterius).