Prekių katalogas

Zeiss Milvus 35mm f1.4

 • Zeiss Milvus 35mm f1.4

  199900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampiai fiksuoto židinio objektyvai
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Dešimtasis Zeiss Milvus objektyvų šeimos narys yra šviesus, atsparus skirtingoms oro sąlygoms, plataus kampo ir aukštos vaizdo kokybės, net prie pilnai atviros diafragmos.

  Vidutiniškai plataus kampo ir didelės diafragmos derinys, daro Zeiss Milvus 35 mm F/1.4 objektyvą tikrai universaliu, tinkančiu klasikinei gatvės fotografijai ir portretams. Kaip ir kiti Milvus šeimos nariai, šis objektyvas yra skirtas ir profesionaliam filmavimui.

  Tvirtas grožis

  Zeiss Milvus 35mm f/1.4 yra skirtas pilnam kadrui, Canon (ZE) ir Nikon (ZF.2) sistemoms. Tai yra jau dešimtasis Milvus objektyvas. Jo aptakus ir elegantiškas dizainas su matiniu juodo metalo korpusu ir mėlynu gumos žiedu prie tvirtinimo yra tokie patys kaip ir ankstesnių Milvus modelių. Paskutinė paminėta ypatybė yra dalis apsaugos nuo skirtingų oro sąlygų, kuri saugo objektyvo vidų nuo drėgmės ir dulkių prasiskverbimo.

  Objektyvas turi rankinį fokusavimą su labai jautriu fokusavimo žiedu, kuris leidžia tiksliai sufokusuoti vaizdą. Norint išnaudoti visas geriausias objektyvo savybes filmuojant, galima naudoti specialų fokusavimo priedą „Zeiss Lens Gears“ (papildomas priedas). Diafragmos žingsnių išjungimo galimybė leidžia laisvai valdyti diafragmą Nikon kamerose, tai labai gerų atsiliepimų sulaukusi funkciją, filmavimo mėgėjų tarpe.

  Ateities optika

  Optinė kokybė yra aukščiausio lygio, dėka naudojamų 5 specialaus stiklo lęšių, kurie praktiškai eliminuoja chromatines aberacijas ir asferinio lęšio naudojimas garantuoja didžiausią ryškumą visuose kraštuose, netgi prie atviros diafragmos. Optinė konstrukcija susideda iš 14 lęšių 11 grupių, o keletas elementų gali judėti viduje, kad suteiktų maksimaliai gerą ryškumą visose fokusavimo distancijose (tai yra taip vadinama „Plaukiojančių elementų“ konstrukcija). MOD yra 30 cm.

  Prie f/1.4 objektyvas suteikia švelnų bokeh efektą, kuris puikiai dera su portretais. Esant mažai diafragmai, objektyvas užtikriną aukštą raišką su šių dienų vaizdo jutikliais ir bus suderinamas su ateities jutikliais. Tai leidžia Zeiss Milvus f/1.4 objektyvui būti pasiruošusiam ateičiai. Puikus Zeiss T* padengimas efektyviai mažina atspindžius, užtikrindamas maksimalų kontrastą nuotraukose ir filmuojant netgi prie sudėtingo apšvietimo. Taip pat Zeiss suderino spalvų charakteristikas visuose 10-yje objektyvų. Filmų kūrėjai gali laisvai keisti objektyvus ir turėti vienodas spalvas.


   Židinio nuotolis: 35 mm

  Diafragma: f/1.4 – f/16

  Objektyvo elementai / grupės: 14 / 11

  Fokusavimas: Rankinis su 227° pasukimo kampu (nuo MOD iki begalybės)

  MOD: 30 cm

  Horizontalus matymo kampas: 64,2°

  Atkūrimo koeficientas: 1:4.6

  Filtro dydis: 72 mm

  Ilgis (be objektyvo gaubto): ZF.2 (Nikon): 125.6 mm. ZE (Canon): 124.8 mm

  Diametras: ZF.2 (Nikon): 84.8 mm. ZE (Canon): 84.8 mm

  Svoris: ZF.2 (Nikon): 1,131 g. ZE (Canon): 1,174 g

  Priedai (komplekte): objektyvo dangtelis, metalinis gaubtas