Prekių katalogas

ZHIYUN Crane 3S PRO

 • ZHIYUN Crane 3S PRO

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Daugiau galios!

  Crane 3S supervarikliai leidžia išlaikyti iki 6.5 kg apkrovą. Tai atveria naują pasaulį operatoriams ir vaizdo turinio kūrėjams, kurie naudodami tą patį stabilizatorių vieną dieną gali filmuoti DSLR kameromis, o kitą dieną – Sony FX9, Red Dragon, Arri Alexa arba kitomis profesionalams skirtomis kameromis. Dirbant su didelėmis kino kameromis, prie velenėlio ašies galima nesunkiai pritvirtinti išplėtimo modulį. Kita vertus, jeigu filmuojate mažesnėmis DSLR kameromis, išplėtimo modulį galima nuimti, kad stabilizatorių būtų lengviau nešiotis. Su Crane 3S filmavimo įranga galima naudotis lengviau, greičiau ir lanksčiau.

  Stabilizatoriuje įtaisytas DC-IN prievadas su 25.2 V tiesioginio įkrovimo jungtimi. Integruoti akumuliatoriai maitina stabilizatorių iki 12 valandų (35% negu ankstesniame modelyje), o jiems įkrauti pakanka 4 valandų. Taip pat galima papildomas maitinimo šaltinis yra užsakomas atskirai baterijų paketas TransMount PowerPlus, kurį sudaro šešios 18650 baterijos. Šis įtaisas suteikia dar daugiau galimybių prisitaikyti prie nuolatinio intensyvaus judėjimo ir gali tarnauti kaip kompaktiškas, tačiau greitai įkraunamas jūsų įrenginių energijos bankas. Su baterijų paketu stabilizatoriumi galėsite naudotis iki 21 valandos.

  Naujos valdymo galimybės.

  Rankenoje TransMount SmartSling integruotas valdymo pultas su OLED ekranu, kuris leidžia intuityviai valdyti tokius stabilizatoriaus ir kameros parametrus kaip fokusavimas ir priartinimas. Rankena TransMount EasySling leidžia laikyti stabilizatorių įvairias būdais. Reguliuojant rankenas, stabilizatorių iš normalaus aukščio galima pakreipti žemu kampu. Skirtingiems stebėjimo režimams skirti skirtingi mygtukai, kurie leidžia daug negalvojant pakeisti pasirinktą metodą.

  Panašiai kaip ankstesni LAB ir Weebill modeliai, Crane 3S gali užmegzti belaidį ryšį su išmaniuoju telefonu, kurį kartu su perdavimo moduliu galima naudoti kaip pažangų nuotolinio valdymo pultą. Be to, išmanusis telefonas, palaikantis Full HD (1080p) belaidžių vaizdo įrašų funkcijas, veikia kaip monitorius. Tai padeda komponuoti vaizdą ir peržiūrėti svarbius parametrus. Greta raiškiojo (HD) vaizdo perdavimo, ViaTouch 2.0 sklandžiai sujungia išmanųjį telefoną arba kamerą su stabilizatoriumi. Įvairius stabilizatoriaus ir kameros parametrus, tokius kaip sekimo greitis, diafragma, ISO, išlaikymo greitis ir pan. galima koreguoti tikruoju laiku. Naudotis intuityviojo valdymo ir stebėjimo tikruoju laiku funkcijomis visiškai paprasta.     

 • Alternatyvios prekės

  ZHIYUN Weebill S

  Tobulesnis 300%

  42500 
  ZHIYUN Crane 3S

  Daugiau galios!

  84900