Prekių katalogas

ZHIYUN Smooth 5s telefono stabilizatorius

 • ZHIYUN Smooth 5s telefono stabilizatorius

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Smooth 5s stabilizatorius

  Naujasis "Smooth 5s" stabilizatorius yra mažesnio dydžio nei "Smooth 4", tačiau pasižymi daug geresnėmis savybėmis nei praėita versija. Patobulinti magnetinio plieno varikliai ir patobulinti algoritmai leidžia lengvai filmuoti/fotografuoti visais kampais. Dėl 3 ašių konstrukcijos galima laisvai filmuoti iš visų perspektyvų, net ir žemais bei itin plačiais kampais. Platesnis telefono spaustukas užtikrina saugesnį ir lengvesnį filmavimą su dauguma išmaniųjų telefonų, be to, lengva perjungti portreto ir kraštovaizdžio režimą.

  Gimbal nugarėlėje yra naujas "viskas viename" valdymo skydelis. Dėl naujojo dizaino visus gimbalų ir išmaniojo telefono nustatymus bei judesius lengva valdyti viena ranka filmavimo metu. Telefono laikiklis turi du magnetinius laikiklius LED žibintams, kuriuos galima pritvirtinti iš abiejų pusių, ir kartu pasižymi 600 liumenų (2x300) ryškumu ir 95+ CRI. Šviesos diodų šviesos diodus galima visiškai reguliuoti valdymo skydelyje esančiais ratukais.

  Kartu su "ZY Cami" programėle galite naudotis tokiais kūrybiniais nustatymais kaip "Gestų valdymas", kuris pradeda įrašymą atlikus specialų gestą, "SmartFollow", kuris seka kadre esantį objektą, ir "Vortex" režimas, suteikiantis vaizdo įrašams papildomą dimensiją. Programėlėje rasite dar keletą kūrybinių nustatymų ir paprastų būdų, kaip redaguoti kadrus.

  Naujasis "Smooth 5s" stabilizatorius gali laikyti iki 320 g svorio telefoną, o jos akumuliatorius veikia 4 valandas, kai LED diodai yra pritvirtinti ir nustatytas maksimalus ryškumas, ir 12 valandų, kai akumuliatorius naudojamas įprastai, kai LED diodai nepritvirtinti. Įkrovimo trukmė - 2 valandos.

  Pakuotėje yra:

  1x Zhiyun Smooth 5
  1x USB-C įkrovimo laidas
  1x stalinis trikojis