Prekių katalogas

Fotoaparatas Sony A7R Mark V

 • Fotoaparatas Sony A7R Mark V

  396900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Sensoriaus dydis
  Full Frame (36 x 24 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  61 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Sony A7R Mark V 

  "Sony a7R V" - Sisteminis fotoaparatas, kuriame suderinta skiriamoji geba ir tikslumas, skirtas tiems, kurie trokšta detalių. Penktosios kartos a7R fotoaparatas su 61 MP viso kadro sensoriumi, visiškai nauja AI pagrįsta automatinio fokusavimo sistema su pažangiu objektų atpažinimu, 8K vaizdo įrašymu ir 8 žingsnių vaizdo stabilizavimu yra patikimas ir gerai pritaikytas tiek fotografijai, tiek vaizdo įrašams. 

  "Exmor R BSI" jutiklis ir "BIONZ XR" procesorius 61 MP viso kadro CMOS jutiklis

  Šis pilno kadro 61 MP "Exmor R CMOS" "back-illuminated" jutiklis, pasižymi neįtikėtinos skiriamosios gebos, didelio aiškumo, mažo triukšmo ir plataus 15 žingsnių dinaminio diapazono deriniu. Jutiklio struktūra skatina įspūdingą vaizdo kokybę, o vario laidų sluoksnis smarkiai padidina duomenų perdavimo greitį, kad būtų galima kurti 14 bitų, didelės raiškos 61 MP nuotraukas, kurių natūralus jautrumo diapazonas yra ISO 100-32000, o jį dar galima išplėsti iki ISO 50-102400. 

  Patobulintas apdorojimo procesorius

  Naujasis BIONZ XR apdorojimo procesorius užtikrina iki 8 kartų didesnį apdorojimo našumą, palyginti su ankstesnėmis kartomis, todėl bendras našumas yra spartesnis, vaizdo kokybė - įspūdinga, o jautrumas ir dinaminis diapazonas - platus, apdorojimas sklandesnis, todėl kartu su vaizdo procesais galima atlikti daugybę dirbtinio intelekto užduočių ir išmanųjį AF. Ši apdorojimo sistema taip pat sumažina slenkančius užraktus ir kitus judesio iškraipymus, kad judantys objektai būtų atvaizduojami švariai.

  Kalbant apie fotografavimo greitį, jutiklis ir procesorius leidžia fotografuoti iki 10 kadrų greičiu, naudojant visą raišką su mechaniniu užraktu, iki 583 iš eilės suspaustų neapdorotų kadrų, naudojant nuolatinį AF / AE. Jei fotografuojama tik JPEG formatu, viena serija galima įrašyti daugiau kaip 1000 kadrų. 

  Atnaujintas 5 ašių vaizdo stabilizavimas

  Sony a7R V vaizdo stabilizavimo sistema patobulinta taip, kad būtų galima kompensuoti iki 8 žingsnių fotoaparato drebėjimą. Ši 5 ašių stabilizavimo sistema sujungia didelio našumo giroskopinį jutiklį ir optimizuotą algoritmą, užtikrinantį tikslesnį drebėjimo valdymą ir geresnį ryšį tarp fotoaparato korpuso ir objektyvo. Vaizdo įrašams skirtas aktyviosios IS režimas, kuriuo papildomi dar tikslesni stabilizavimo metodai, kad filmuota medžiaga tiesiai iš fotoaparato būtų dar sklandesnė. Be to, ši skaitmeninio stabilizavimo sistema atnaujinta nauju algoritmu, kuris užtikrina geriausią stabilizavimo našumą, kai ji naudojama su pasirinktais objektyvais su OSS funkcija. 

  Naujos kartos dirbtinio intelekto automatinis fokusavimas 

 • Alternatyvios prekės

  179900  - 226900 
  Fujifilm X-H2 Body

  Nepraleisk lemtingos akimirkos 

  204900