Prekių katalogas

Fujifilm Instax mini Link 2

 • Fujifilm Instax mini Link 2

  13900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Kišeninis spausdintuvas.  

  Gamintojas
 • Kišeninis momentinis instax mini spausdintuvas.

  Pieškite ore su naujuoju isntax mini link 2 

  Nukreipkite spausdintuvo šone esančią LED lemputę į savo išmanųjį telefoną ir pakelkite spausdintuvą ore, kad galėtumėte rašyti ar piešti!

  Dėl savo kompaktiškumo ir mažo svorio, Instax Link praktiškai telpa kišenėje. Neužims daug vietos kelioniniame lagamine ar krepšyje, kurį nešiojate kasdien. Susietas belaidžiu Bluetooth ryšiu su išmaniu telefonu, planšete arba su Fujifilm X serijos sisteminiu fotoaparatu, spausdintuvas leidžia spausdinti fotografijas tiesiogiai iš minėtų įrenginių. Spausdintuvo valdymui, nuotraukų redagavimui reikalingos programėlės. Suderinamas su Android ir iOS oepracinėmis sistemomis.

  Instax mini Link 2 veikimo rėžimas gali būti perjungtas pakeičiant spausdintuvo padėtį. Pastatytas vertikaliai spausdintuvas aktyvuoja Print rėžimą, paguldytas horizontaliai - Fun rėžimą. Pasirinkus Party Print rėžimą, prie spausdintuvo vienu metu gali prisijungti iki penkių išmaniųjų telefonų ir visi kartu sukurti koliažą. Instax Link taip pat leidžia atspausdinti sustabdytą kadrą iš video įrašų. Įmontuotos vidindės baterijos pakanka spausdinimui iki 100 nuotraukų. Baterija įkraunama sparčiai, per ~2 val. 

 • Alternatyvios prekės

  Fujifilm Instax LiPlay

  Išsaugok ir vaizdą, ir garsą.

  16800