Prekių katalogas

Objektyvas Fujinon XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR

 • Objektyvas Fujinon XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Tele objektyvai
  Stabilizatorius
  Yra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Fujinon XF 150-600mm F5.6-8 R LM OIS WR priartinantis teleobjektyvas, sukurtas fotografams, kurie pasikliauja ypatingomis priartinimo galimybėmis, net ir sudėtingiausiose fotografavimo situacijose. Neįtikėtinas židinio diapazonas kartu su greitu, patikimu automatiniu fokusavimu ir puikiai subalansuotas, lengvas dizainas pašalina kliūtis tarp fotografų ir fotografuojamų objektų, todėl vienintelis jų apribojimas yra jų pačių kūrybiškumas.

  Objektyvą sudaro 24 objektyvo elementai, suskirstyti į 17 grupių, įskaitant tris ypač mažos sklaidos (ED) elementus ir keturis „Super ED“ elementus, užtikrinančius pažangų vaizdo skyros lygį visame priartinimo diapazone. Fotografai gali išplėsti XF150–600 mmF5.6-8 R LM OIS WR galimybes naudodami FUJIFILM XF1.4X TC WR arba FUJIFILM XF2X TC WR telekeitiklius.

  XF150-600mm F5.6-8 R LM OIS WR naudoja vidinio fokusavimo sistemą, kuri yra varoma linijiniu varikliu, kad būtų pasiektas greitas ir tylus AF. Fokusavimas pasiekiamas net per 0.25 sekundės net sunkiai sufokusuojamome superteleobjektyvų diapazone. Išankstinio židinio nustatymo funkcija užtikrina, kad objektyvas atsimintų fokusavimo nustatymą vietoje, iš anksto nustatytoje mygtuku SET4. Vartotojai gali toliau kurti vaizdus, nereikės iš naujo reguliuoti fokusavimo į tikslinį objektą. Focus Limiter leidžia vartotojams apriboti objektyvo AF diapazoną. Tai gali veiksmingai sutrumpinti AF laiką, kai fotografuojate objektą, esantį 5 metrų atstumu. Focus Control mygtukas patogiai išdėstytas priekiniame objektyvo korpuso krašte. Fokuso pasirinkimo jungiklis gali būti naudojamas papildomam AF ir židinio užrakto valdymui.

  XF 150-600mm F5.6-8 R LM OIS WR pasižymi matine sidabro spalvą, kad sumažintų temperatūros padidėjimą net ir sudėtingiausioje laukinės gamtos ir kraštovaizdžio fotografavimo aplinkoje. Objektyvas yra atsparus dulkėms ir atšiaurioms oro sąlygoms bei gali veikti iki -10 laipsnių temperatūroje.