Prekių katalogas

Godox ML-150 II Macro blykstė

 • Godox ML-150 II Macro blykstė

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Godox
 • "Godox" makro "Ring" blykstė

  Blykstė ML-150 II puikiai tinka makro apšvietimui, todėl galite fotografuoti gražiai sušviestus nedidelius objektus. Tokius kaip augalų, vabzdžių ar kitus mažus objektus iš itin artimo atstumo. Macro blykstė ne tik idealiai tinka darbui su macro obejektyvais, bet ir gali būti naudojama kaip daugiafunkcinė blykstė, kuri suformuos žiedinės blykstės efektą.

  Lengva naudoti
  Ši blykstė užsisuka tiesiai prie objektyvo priekinės dalies, užtikrina minkštą šviesą, nesukeldama aštrių šešėlių - tai ideali galimybė fotografams, fotografuojantiems stambaus plano nuotraukas tiek lauke, tiek studijoje. 

  Patogus valdymas
  Reguliuodami galingumą nuo 1/1 iki 1/32, galite pasiekti idealų šviesos santykį, kad fotografuojant tolygiai apšviestumėte objektą. 

  Universalumas/Suderinamumas
  Godox MF-R76 Macro blykstė yra suderinama su įvairiausiais objektyvais, kadangi blykstė užsisuka ant adapterio žiedų (49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77 mm) kurie yra komplekte. Valdiklis veikia nuo vidurinio kontakto, kuris suderinamas su daugeli Sony, Olympus, Fujifilm, Canon, Nikon fotoaparatų. 

  Makro blykstė naudoja 4x AA elementus.

  Komplekte:

  1x Godox ML-150 II
  1x objektyvo žiedų rinkinys 49/52/55/55/58/62/67/72/77 mm 

 • Alternatyvios prekės