Prekių katalogas

MagMod MagBox 24 Starter Kit

 • MagMod MagBox 24 Starter Kit

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Garantija
  12 mėnesių
  Svoris
  1.32kg (viso komplekto)
 • MagMod - naujas šviesdėžių standartas.

  MagBox. Kokybiška, 61cm skersmens MagBox šviesdėžė leis išgauti vienodai išsklaidytą, minkštą šviesą. Šviesdėžės rėmas pagamintas iš anglies pluošto, su skėtiniu mechanizmu. Todėl yra nesunki, išskleidžiama ir paruošiama darbui greitai. Vidus dengtas sidabrine atspindinčia medžiaga. Komplekte - išorinis sklaidytuvas. Šviesdėžė prie MagRing laikiklio tvirtinama magnetais.

  MagRing. Į šį laikiklį gali būti statomos viena arba dvi Speedlite tipo blykstės. Prie laikiklio blykstės tvirtinamos magnetiniais adapteriais. Laikiklio apačioje yra cold shoe jungtis, tad, laikiklis gali būti naudojamas su kitų gamintojų adapteriais.

  MagShoe. Rankena pasižymiu nedideliu svoriu ir gera ergonomika. Ji gali būti tvirtinama prie įvairių standartinių studijinių stovų, gervių ir kitų adapterių arba laikoma rankoje. MagShoe rankenos viršuje įmontuota cold shoe jungtis. Prie jos gali būti tvirtinamas MagRing laikiklis arba Speedlite blykstė tiesiogiai. Apačioje - rutulinė galvutė, todėl šviesdėžės kryptį reguliuoti mygtuko paspaudimu yra itn lengva ir patogu. Taip pat prie rankenos galima tvirtinti skėtį.

  Su šiuo komplektu itin patogu dirbti studijoje ir/arba lengva transportuoti į fotografavimo vietą. Puikus pasirinkimas norintiems fotografuot gražiai apšviestus portretus ar daiktus.  

   

 • Alternatyvios prekės

  Quadralite Hexadecagon Softbox

  Idealus sprendimas mados ir portretų fotografijai.

  7200  - 18000