Prekių katalogas

Nanlink WS-TB-1 Siųstuvas

 • Nanlink WS-TB-1 Siųstuvas

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Nanlink WS-TB-1 Transmitter Box  

  NANLINK WS-TB-1 siųstuvas eidžia belaidžiu būdu valdyti šviestuvus naudojant NANLINK mobiliąją programėlę, neatsižvelgiant į tai, ar šviestuvuose yra integruota "Bluetooth" jungtis, ar ne.Bet kuris "Nanlite" šviestuvas, turintis įmontuotą 2,4 GHz dažnį, yra suderinamas su WS-TB-1, įskaitant "PavoTube 30C" ir 15C, "Forza 500", "MixPanel 150" ir 60 bei kitus.

  NANLINK mobilioji programėlė suteikia išsamią spalvų temperatūros, HSI ir efektų kontrolę, leidžia lengvai kurti pasikartojančias scenas, išankstinius nustatymus ir valdyti šviestuvus grupėmis. Nemokama NANLINK mobiliąja programėle belaidžiu ryšiu lengvai valdykite tokius šviestuvus kaip "PavoTube 30C" ir 15C, "Forza 500" ir "MixPanel 150".

  Galite grupuoti lempas, sinchronizuoti efektus ir tiksliai reguliuoti apšvietimą, HSI ir CCT. Galite net naudoti mobiliojo įrenginio kamerą, kad nufotografuotumėte nuotrauką, o tada iš vaizdo išrinktumėte spalvą ir iš karto nusiųstumėte ją į RGB lempas. Kelios maitinimo parinktys Su įmontuotu 2400 mHz akumuliatoriumi NANLINK WS-TB-1 siųstuvo dėžutė gali nuolat veikti 10 valandų. Integruotas USB-C prievadas leidžia pridėti būsimus programinės įrangos naujinius, taip pat leidžia maitinti įrenginį lauke naudojant USB "Powerbank" akumuliatorių. Taip pat galite naudoti prijungdami WS-TB-1 tiesiogiai prie kintamosios srovės lizdo, kad jis veiktų nepertraukiamai ir tuo pat metu būtų įkraunamas vidinis akumuliatorius.

  Kompaktiškas ir lengvai montuojamas WS-TB-1 sukurtas taip, kad būtų kuo kompaktiškesnis ir lengvesnis, tačiau kartu užtikrintų visą dieną veikiantį akumuliatorių ir patikimą valdymo signalą. Vidinė antenos sistema padeda jai iš anksto veikti ir leidžia sumažinti jos dydį iki minimumo. Apatinis 1/4 lizdas, šoninis diržo spaustukas ir žiedas, integruotas į korpusą, suteikia daugybę įvairių būdų jį pritvirtinti. Pridedamame paminkštintame dėkle yra kilpa diržui ir karabino spaustukas.

  NANLINK WS-TB-1 suderinamas su: PavoTube II X serija, PavoTube 30C ir 15C, PavoTube II 6C, Forza 500, 300, 300B, 200, 150, 60 ir 60B, MixPanel 150 ir 60, FS 300, 200 ir 150, LumiPad 25 ir 11, Compac 200 ir kt.