Prekių katalogas

Nanlite FORZA60C LED

 • Nanlite FORZA60C LED

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Bi-Color + RGBLAC 

  Gamintojas
  Galia
  60 W
  Garantija
  12 mėnesių
 • "Nanlite" "Forza 60C RGBLAC LED Spot Monolight"

  komplekte yra lengvas ir kompaktiškas RGBLAC monolight tipo LED šviestuvas. Dėl itin plataus CCT diapazono - 1800K-20 000K - išgaunamos ypač sodrios ir sodrios spalvos. Jame yra 15 pritaikomų spalvų efektų, jį galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant "NANLINK" mobiliąją programėlę, skirtą "iOS" arba "Android" sistemoms. Dėl itin kompaktiško bei tvirto korpuso nanlite forza 60c LED'as yra idealus apšvietimo sprendimas bet kokio lygio gamybai, įskaitant profesionalius filmus ir televiziją, nepriklausomus filmus, dokumentinius filmus, muzikinius vaizdo klipus, vidinį turinį ir visų tipų nuotolinį darbą.

  "Forza 60C" gali naudoti studijoje, prijungus prie standartinio kintamosios srovės lizdo, arba darbo vietoje, kai maitinimas tiekiamas iš NP-F arba V formos akumuliatorių. Komplekte yra "Bowens" tvirtinimo adapteris, todėl galėsite naudoti daugybę galimų šviesos modifikatorių. Akumuliatorių rankena turi du laikiklius NP-F tipo akumuliatoriams, todėl galite LED'ą patogiai laikyti rankoje. Komplekte yra tvirtas, paminkštintas dėklas, kurį lengva nešiotis.

  Spalvos režimai

  Lime, amber, ir cyan spalvos šviesos diodų rutuliukai sukuria labai tikslią 5600 K dienos šviesos subalansuotą šviesą. Šie šviesos diodai užtikrina išplėstinius spalvų režimus, įskaitant HSI, RGBW, XY ir gelio režimus.


  Didelis spalvų tikslumas

  Vidutinis CRI 96, vidutinis TLCI 95, TM-30 Rf 95 ir TM-30 Rg 100, todėl jūsų filmuota medžiaga ir vaizdai visada bus spalviškai tikslūs.
  15 integruotų spalvų efektų
  15 integruotų efektų galima lengvai pritaikyti ir išsaugoti kaip išankstinius nustatymus NANLINK programoje. Efektai yra šie: atspalvio kilpa, CCT kilpa, INT kilpa, CCT blykstė, HUE blykstė, CCT impulsas, atspalvio impulsas, audra, policijos automobilis, televizorius, paparacis, žvakė / ugnis, diskoteka, bloga lemputė, fejerverkai, sprogimas ir suvirinimas.


  "Bluetooth", 2,4G ir DMX nuotolinis valdymas

  Nustatymus reguliuokite naudodami analogines valdymo rankenėles ir LCD ekraną galinėje galvutės dalyje arba naudodami "NANLINK" mobiliąją programėlę, skirtą "iOS" ir "Android". Programėlėje pateikiamos spalvų suderinimo ir XY spalvų erdvės nustatymo funkcijos ir kt. Be to, 2.4G galima valdyti per atskirai įsigyjamą siųstuvo dėžutę WS-TB-1, skirtą sudėtingesniems nustatymams, arba naudojant aparatinius nuotolinio valdymo pultus, pavyzdžiui, NANLINK WS-RC-C2. Pažengusiems naudotojams taip pat palaikomas DMX/RDM valdymas.

  Komplektacija:

  • Šviestuvas Forza 60c
  • Bowenso laikiklio adapteris;
  • NP-F akumuliatoriaus laikiklis;
  • Kintamosios srovės adapteris;
  • Reflektorius;
  • Dėklas.

 • Alternatyvios prekės

  65900 
  86900  Sutaupykite 21000 
  29900  - 39900